Copy
Sveiki,

Baltas Miškas krautuvė Raugyklos gatvėje vėl dirba.

Paskelbus, kad bus leidžiama vėl dirbti, svarstėme ar bus pakankamai lankytojų. Gal žmonės vengs eiti į parduotuves? 

Per kelias darbo savaites pastebėjome visai kita tendeciją. Pirkėjų gal kažkiek mažiau, bet tie kurie užsuka, yra pasiilgę gyvo bendravimo, atradimo džiaugsmo. Dažnai išgirdome, kad žmonės tiesiog pasiilgo apsipirkinėti.

Šie netikėti maži atradimai dar kartą mums primena, kad krizių pasekmės yra nenuspėjamos. Pavyzdžiui ar žinote kaip 1812 Indonezijoje išsiveržęs vulkanas paskatino dviračio išradimą? 

Tiems, kurie yra tarpe tų, pasiilgusių apsipirkimo patirčių primename, kad tylioje Raugyklos gatvelėje esanti krautuvė yra puiki vieta ramiai, neskubomis rinktis. Pas mus nebūna eilių. Čia visada yra laiko pabendrauti (jei norisi) ar tiesiog žvalgytis. Tie kas nori, išgirs mūsų mintis ir kodėl verta ir kodėl neverta pirkti vieną ar kitą gaminį. Norime padėti įsigyti tik tai, ko tikrai norite, o ne pasiduoti impulsui. 

Sąmoningi pirkiniai džiugina ilgiau.

Balto Miško Lapė
 
Trumpas blogo įrašas: Papuošalų derinimas kuriant mimimalizmą gausoje.


 
 
Šią savaitę žavimės

Pil.Pil
 
Organinės medvilnės marškinėliai su minimaliu išskirtiniu akcentu - juodu arba auksiniu blizgiu tašku.


 
Žinios apie vyną žavi, bet vyno degustacijose retai kam pavyksta lankytis. The Wine List tai vyno degustacija namuose. Į namus gausite degustacinį rinkinį su vynu ir mokomaja medžiaga. Rinkiniai yra teminiai, vynai yra specialiai parinkti, kad aiškiai pademonstruoti vieną ar kitą skonio niunsą.


Video pokalbiamas tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais tampant kasdienybe, įžvalgos apie Instagram filtrus tampa dar aktualesnėmis. Butterfly pretty banga turbūt greitai praeis, bet makiažo filtrus naudosime ir toliau. O vėliau gal įprasime ir prie pavyzdžiui liekninančių filtrų. 


Kūrybiškumas

Kaip kuriamos idėjos

Kūrybiškumas tai proceas, o ne talentas. Klasikinėje ir vis dar populiarumo neprarandančioje, 1940 -aisiais parašytoje A Technique for Producing Ideas knygoje, James Webb Young analizuoja 5 žingsnius, kaip atsiranda naujos idėjos. Trumputė 38 puslapių knyga bus naudinga visiems, kas kuria idėjas.

Tvari mada

MUD Jeans
 
Amsterdame įsikūrę MUD Jeans daro beveik viską, kas įmanoma, kad nekenktų aplinkai. Be akivaizdžių žingsnių tokiu kaip, organiškų medžiagų naudojimas, tiek gamyboje tiek pakuotėse, etiška gamyba, visiškas toksiškų medžiagų nenaudojimas, jie inovuoja dar toliau. Pavyzdžiui siūlo nuomotis džinsus: už fiksuotą mėnesio mokestį galite turėti iki trijų porų džinsų.

Ačiū, kad skaitote "Žavimės...". Šis naujienlaiškis auga tik organiškai, tada kai pasidalinate juo su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus nuoširdžiai džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. 
Share Share
Tweet Tweet
Forward ForwardBaltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuvė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite

(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Bendradarbiavimas. Užpildykite šią formą arba parašykite mums jei norėtumėte prekiauti Baltame Miške. Visuomet laukiame!

Prenumerata Užsiprenumeruokite.

Sulaukiame nusiskundimų, kad mūsų naujienlaiškiai pasiekia ne visus prenumeratorius. Įtraukite mus į savo kontaktų sąrašą, ir būkite tikri, kad visi laiškai pasieks jus 
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp