Copy
Sveiki,

Džiaugiamės galėdami pasidalinti: Baltas Miškas krautuvė Raugyklos g. 6 vėl dirba.

Drabužių ir aksesuarų prekyboje fizinių parduotuvių vaidmuo kinta. Pandemijos metu šios permainos tik įgavo pagreitį. Lietuvos mados gigantė Aprangos grupė sako, kad jų online pardavimai sudaro labai mažą procentą nuo visų pardavimų ir karantino metu pakito neženkliai. Mažų, vietinių mados kūrėjų, ir butikų pasaulyje tendecijos yra visai kitokios.

Online tampa vis reikšmingesniu pardavimų ir, kas dar svarbiau, bedruomenės vystymo kanalu. Nepaisant to, kad žodis bendruomenė skamba truputi pretenzingai, ši sąvoka yra esminė ir ją turime vartoti. Bendruomenė tai žmonių ratas, kuris patikėjo produktu, kūrėju ar pardavėju. Bendruomenė susideda ne tik iš pajamas nešančių klientų, bet ir iš tų, kurie galbūt dar nieko nenusipirko, bet laikina postus, komentuoja, skaito naujienlaiškius ar pasidalina geru žodžiu apie jūsų veiklą su savo draugais. Skirtingai nei “Aprangai”, mažiems prekių ženklams ir butikams, artimas ryšys su bendruomene yra būtinybė. 

Ši takoskyra yra ne smulkmena ir atsispindi visame ką darome. Net ir dabar, skaitytami šias eilutes, jūs esate vertingu bendruomenės nariu. Mes vertiname jūsų laiką ir dėmesį.

Tad net jei šiuo metu neplanuojate jokių pirkinių, būkite bendruomeniški ir užsukite pasižvalgyti, ką sukurė talentingi kūrėjai.

Ieškome!

Jei gaminate iškirtinę kavą, arbatą, kosmetiką, skanumynus ar kažką neįprasto, ir norite supažindinti naujus klientus su savo gaminiais, parašykite mums. Balto miško klientai yra ištroškę naujų kokybiškų gaminių, todėl mielai pasidalinsim jūsų lankstinukais ar mėginukais su savo klientais

Balto Miško Lapė
Trumpas blogo įrašas: Baltų drabužių priežiūra ir derinimas


 
 
Šią savaitę žavimės

Coocoomos
 
Šiluma ir laisve alsuojanti Nauja Coocoomos kolekcija. Dizainas

Išmanusis sodas
 
Click and Grow išmanusis sodas padės minimaliomis pastangomis auginti mėgiamus prieskonius ar pvz. pomidorus. Šis prietaisas automatiškai reguliuoja šviesą, drėgmę bei papildus ir taip užtikrina sklandų augimą.

Trumpas sąrašas bus naudingas visiems. Kai kurie būdai bus žinomi, o kiti turbūt ne. Bet visais atvejais, išbandykite visus, nes kurybiškumo niekada nebūna per daug.
 

Photo by davisco on Unsplash


Turinio, kaip sportuoti namuose tikrai nestinga. Bet ši įvairovė yra kartu ir problema - kaip pasirinkti? Harvard Medical School siūlo du paprastus, bet efektyvius pratimus nuo kurių verta pradėti. 

Tvari mada

Napapjiri
 
Viena iš didžiausių problemų su drabužių perdirbimu yra tai, kad drabužiai susideda iš skirtingų audinių, kurie visi yra perdirbami skirtingai. Tai reiškia, kad norint perdirbti pavyzdžiui striukę, ji turi būti visų pirma išardyta. 

“Napajiri” gaminių kolekcija Infinity sprendžia šią problemą. Drabužiai yra monomaterial - ty. visi sluoksniai yra pagaminti iš vienodai perdirbamo audinio - 100% perdirbamo, eco neilono (pagaminto iš atliekų ir senų tinklų) .

Ačiū, kad skaitote "Žavimės...". Šis naujienlaiškis auga tik organiškai, tada kai pasidalinate juo su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus nuoširdžiai džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. 
Share Share
Tweet Tweet
Forward ForwardBaltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuvė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite

(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Bendradarbiavimas. Užpildykite šią formą arba parašykite mums jei norėtumėte prekiauti Baltame Miške. Visuomet laukiame!

Prenumerata Užsiprenumeruokite.

Sulaukiame nusiskundimų, kad mūsų naujienlaiškiai pasiekia ne visus prenumeratorius. Įtraukite mus į savo kontaktų sąrašą, ir būkite tikri, kad visi laiškai pasieks jus 
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp