Copy
Sveiki,

gyvename išskirtiniu laiku. Pandemija paveikė visų mūsų gyvenimus. Nepaisant įtampos ir nerimo, daugelis esame sveiki. Todėl karantino sąlygas patiriame kiekvienas savaip, vieniems tai proga pagaliau atitrūkti nuo rutinos, kitiems laikas su šeima, o kai kam tai beveik tolygu įkalinimui. 

Kinijos Wuhano gyventojai, kurie karantine gyvena jau septintą savaitę, turi stebinančių pastebėjimų ne tik apie lengvai nuspėjamą neigiamą, bet ir apie netiketą, teigiamą tokio riboto gyvenimo poveikį. Tėvai, kurie dienas praleisdavo darbuose atitrukę nuo šeimos, atkurė santykius su vaikais, artimieji buvo priversti atrasti naujus būdus, kaip leisti laiką kartu, kaip būti pastabiems ir jautriems vieni kitų poreikiams.

Wuhano karantinas, kai žmonės iš esmės buvo užrakinti namuose, buvo beprecedentinis ir tikimės tokio neprireiks Lietuvoje. Bet turbūt visi patirsime vienoki ar kitoki "social distancing", matysime mažiau žmonių, lankysime mažiau vietų.

Nepaisant pokyčių, gyvenimas tęsis ir visiems teks paklausti savęs, kaip mokysimės, kaip pramogausim, kaip apsipirksim ir gyvensim pilnavertiškai pandemijos laikais.

Šį naujienlaiškį dedikuojame (su mūsų skaitytojams jau pažįstamu "Žavimės..." optimizmu) vienišumo ir atsiskyrimo temoms skiriant ypatingą dėmesį vienatvės teigiamybėms, kurių yra apstu.

 
Balto Miško Lapė

Primename Baltas Miškas krautuvė nedirbs iki Balandžio 1d.

Bet www.baltasmiskas.lt dirba.
Dizaineriai nesustoja dirbti ir kurti, nesustojame ir mes todėl sezoninės naujienos pasiekia mūsų lentynas ir laukia jūsų žvilgsnių. 

Netipiniai laikai, netipinės nuolaidos. Gaukite 20% nuolaidą su nuolaidos kodu: ramybe

Beje nuolaidos galioja ir dovanų kuponams. Jei nesate tikri ko norite šiandien, dovanų kuponas leis išsirinkti vėliau, bet jau su nuolaida.


P.S. Trumpas blogo įrašas: Mokomės pirkti internetu
 


 
 
Šią savaitę žavimės

Robi Agnes
 
Su kiekviena nauja kolekcija Robi Agnes moteriškumą aukštinanti estetika pasiekia naują lygmenį. Toks nuolatinis, sistemingas progresas yra retai sutinkamas ir todėl vertas dėmesio. O šiomis dienomis, kai taip stinga šviesių naujienų, Robi Agnes puoselėjami grožio idealai yra ypatingai vertinga dovana.
 

 
Dėl myslingų priežasčių, karantino metu tualetinis popierius tapo viena perkamiausių prekių. Jei jau taip, gal bent rinkimės geresį tualetinį popierių. Kasdien į tualetus nuleidžiame popierių, kuriam pagaminti buvo sunaudota 27 000 medžių ir daugybę chemikalų (kodėl tualetinis popierius turi būti balintas?). Plant Paper tualetinis popierius yra iš bambuko, be chemikalų, be baliklių ir net stipresnis už įprastą.


Architektūra 

House of Text (Rusija), architektai Svesmi Architeture
 
Ar gali architektūra vienišumą transformuoti į produktyvią vienatvę?
Tokį klausimą kėlė ir tokį uždavinį projektuodami Pushkino muziejaus išplėtimą bandė spręsti Svesmi architektai. 

Verta paskaityti architektų mintis, apie architektūros santykį su vienatve ir kūrybiškumu, atspindinčias, kas slypi už dizaino sprendimų.

Skatinimas vengti viešų vietų ir susibūrimų neramina ir todėl, kad atsiskyrėliškas gyvenimas tradiciškai asocijuojamas su nesėkme ir nepritapimu. Esame išugdyti, vengti vienatvės. Bet vienatvė, gali būti prasminga ir kupina gyvybingos energijos. Ieškantiems naujų būdų, kaip į atsiskyrėlišką gyvenimą pažvelgti kitaip, patiks šis 10-ies knygų sąrašas.

Sąraše nerasite, bet mes rekomenduojame: Lonely City by Olivia Laing. Lai nesuklaidina pavadinimas, nes knygos turinys yra ne apie vienišumą, bet apie vienatvę, kaip meno stimuliatorių.


Tristan da Cunha yra atokiausia apgyvendinta vieta Pasaulyje. Nuo šios Atlanto vandenyno salos artimiausia vieta yra nutolusi daugiau nei 2000 km. 250 gyventojus turinčioje saloje nėra oro uosto, todėl norintiems ją pasiekti teks mėgautis šešių dienų kelione laivu, išplaukiančiu iš Pietų Afrikos Respublikos.

Bendri reikalai
 

Jei žavitės "Žavimės..." pasidalinkite šiuo naujienlaiškiu su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. Ačiū.
Share Share
Tweet Tweet
Forward ForwardBaltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite 
(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Norėtumėte prekiauti Baltame Miške? Užpildykite šią formą arba parašykite mums. Visuomet laukiame!

Ieškome novatoriškų Lietuvoje sukurtų produktų. Susisiekite jei tokių žinote, kad galėtume pasidalinti su naujienlaiškio skaitytojais.
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp