Copy
Sveiki,Skeptikai nusisuks nuo Valentino dienos, "tai dirbtinai sukurta ir prekybininkų išplėtota, vartotojiškumo fiesta, neturinti nieko bendra su meile", - sakys jie. Dar kiti teigs, kad kiekviena diena jiems ir taip kaip Valentino diena ir, kad viena diena metuose tikrai per mažai, kad deramai švęsti meilę ir todėl yra bereikšmė. 

Mes irgi kartais būnam skeptikais. Bet nenorom, o tiesiog paskendę kasdienybės bangose. Valentino dieną, o tiksliau Šv Valentino dieną, turbūt geriausia yra vertinti kaip  tarsi priminimą kalendoriuje, leidžiantį neužmiršti to, kas gyvenime svarbu.

Taip, kaip gimimo diena, nėra vienintelė diena, kada suteikiame dėmesį draugams ir artimiesiems, taip ir Valentino diena neturi tokia būti vientelė diena dedikuota meilei. Bet tai yra gera diena žengti ekstra žingsnį. Tai puiki diena, kai iš tolimų širdies kampelių verta ištraukti į dienos šviesą jausmus, kuriems kasdieninėj rutinoj sunku surasti laiko ir jėgų. Tai diena, kada verta pasakyti žodžius, kurių gal nedrįsom kitom dienom. Tai diena, kada galime paskirti daugiau laiko, ir dėmesingiau pažvelgti į mylimus žmones. Diena skirta truputį plačiau atverti širdis, truputį giliau jausti ir truputį drąsiau dalintis jausmais.

Šiemet nebūkime skeptikais. Jei šventės komercializacija ne prie širdies, užmirškite dovanas, gėles ar saldainius, bet nepamirškite skirti Valentino dienos verto dėmesio. Pažadame, bus verta.


Balto Miško Lapė

P.S. O tie, kas vis tik ieško dovanos, čia ras tris mūsų siūlomas idėjas
 
 

Jei žavitės "Žavimės..." pasidalinkite šiuo naujienlaiškiu su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. Ačiū.
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward 
 
Šią savaitę žavimės

Candlecan netiketų kvapų natūralios žvakės, kurios atrodo lyg galėtų būtų valgomos
 

100% augalinis vaškas, medvilnės knatas, 30 val. degimo laikas - ir visa tai telpa skardineje.
 
Londone įsikūrusi Daye, perkūrė tamponus. Šie tamponai nuo konkurentų skiriasi daugeliu savybių, t.y. yra pagaminti atitinkant aukštesnius higienos standartus ir yra sukurti iš biodegraduojamų medžiagų, įpakuoti į draugiškus aplinkai įpakavimus.

Bet tai nėra svarbiausias šio produkto išskirtinumas. Svarbiausia yra tai, kad tamponai yra specialai apdoroti su CBD (medicininė kanapių rūšis) ir turi skausmą malšinantį poveikį.
 


 

Architektūra Kroatijoje

Atostogų namai saloje, architektai Lucien Rees Robers
 
Truputį nepraktiški ir teatrališki, šie namai vis dėlto žavi. Architektai siekė sukurti jausmą, kad nors ir naujai atrestauruoti, naujumo nesijaustų, o vietoj to atrodytų, kad ši vieta visuomet buvo tokia. Pastatyti 15 amžiuje, stovintys ant kalvos mažoje Damatijos saloje, šie namai turi teisę būti truputi keisti.
 

Korėjiečių filmas “Parasite” perrašė Oskarų istoriją. Tai pirmas užsienio filmas laimėjęs ”Geriausio filmo” kategorijoje. Simboliškas, tragiškas, edukacinis, absurdiškas filmas sulaukė įvairiausių vertinimų. Šokiruojanti pabaiga daugeliui paliko daugiau klausimų nei suteikė atsakymų. Šiame trumpame straipsnyje režisierius dalinasi mintimis apie ”Parasite” simbolių reikšmę.

Vieta

Zhangye Danxia Geopark, Kinija
 
Zhangye Danxia Geopark, žinomi, kaip “Vaivorykštės kalnai”, pradėjo formuotis dar prieš atsirandant Himalajams. Horizontalūs geologiniai sluoksniai, randami daug kur pasaulyje, bet šioje vietoje Indijos tektoninei plokštei jungiantis su Eurazijos žemynu, buvo išstumti į paviršių, pakreipti ir išaugo į kalnus. Žiūrint į šiuos siurealistinius, realybės ribas laužančius kalnus, geologiniai išaiškinimai nublanksta ir lieka tik noras pasinerti į šios vietos magiją.


Baltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite 
(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Norėtumėte prekiauti Baltame Miške? Užpildykite šią formą arba parašykite mums. Visuomet laukiame!

Ieškome novatoriškų Lietuvoje sukurtų produktų. Susisiekite jei tokių žinote, kad galėtume pasidalinti su naujienlaiškio skaitytojais.
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp