Copy
Sveiki,

Pirkėjams migruojant į internetą parduotuvės ieško būdų kaip išlikti aktualiomis. Šios tendencijos neaplenkia ir Lisabonos, miesto centre, šala tartpautinių greitos mados tinklų, tik į turistus besitaikančių niekučių parduotuvių ir prabangių salonų, veikia vis daugiau ryškų charakterį turinčių parduotuvių. Šalia naujutėlaičių, urbanistiškai stilingų (gal domina guminių ančiukų parduotuvė?) Lisabonoje rasite ir kitokių, laiką nugalėjusių prekybos vietų.

Lisabonos istorija gili, kaip Atlantas. Tai miestas, kurio ištakos apipintos legendomis, dėl kurio kovėsi ir pagaliau valdė Romėnai, musulmonai, kryžiuočiai ir kuris moderniais laikais išliko beveik nepaliestas pasaulinių karų ir todėl istorinis palikimas yra neatsiejamai persipynęs su kasdienybe. Kai kurios parduotuvės tarytum įkūnija prabėgusį laiką. Lisabonos centriniai rajonai: Chiado, Biaro Alto, Baixa ir kiti tiesiog perpildyti nesuskaičiuojamus metus menančiomis vietomis. Tačiau yra parduotuvių išsiskiriančių iš minios savo ilgaamžiškumu ir dedikacija amatui. Šį kartą pasidalinsime keletų žymesnių šarmingų parduotuvių pavyzdžių karta iš kartos prekiaujančių tik vienu produktu.


Tarp masyvių kolonų įspaustos Luvaria Ulisses lengva nepastebėti. Čia nuo įkurtuvių 1925-aisiais iki šiandien rasite tik pirštines.1787 metais atidaryta Caza das Vellas Loreto parduoda tik žvakes. Šešta įkūrėjo palikuonių karta vis dar yra šios parduotuvės savininkai.


Sapataria do Carmo batų parduotuvė veikianuo 1904 m. Nors parduotuvę perėmė nauji savininkai, ir taip baigėsi tris kartas tęsusi įkūrėjų istorija, parduotuvė išlaikė savo braižą.Na ir žinoma būtina paminėti bent vieną iš daugybės tradicinės Portugališkos konservuotos žuvies parduotuvių. Conserveira de Lisboa, atidaryta 1930 metais išsiskiria ne tik savo amžiumi, bet ir tuo, kad turi tris savus konservuotos žuvies prekių ženklus.

Balto Miško Lapė 

Naujienlaiškis online ir archyvas 

Jei žavitės "Žavimės..." pasidalinkite šiuo naujienlaiškiu su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. Ačiū.
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward
Reklama Žavimės naujienlaiškyje -> 
 
Šią savaitę žavimės

Miss Outt rankų darbo apatiniais

Miss Outt braletės, apatiniai ir maudymosi kostiumėliai yra sukurti moterų moterims. Mus sužavėjo kūrėjų dėmesys smulkiausioms detalėms ir kūną glostantys audiniai.
Visa Miss Outt kolekcija.


 
Šveicarų prekės ženklas Qwstion sukūrė minimalistines draugiškas aplinkai kuprines iš Bananatex - jų išrasto audinio pagaminto iš bananų. 

Qwestion nesustojo ties audiniu, bet optimizavo ir kuprinės konstrukciją, kad ji būtų kuo paprastesnė ir taip dar labiau sumažintų poveikį aplinkai.


Architektūra JAV

Donald Judd House, architektai Donald Judd
 
Donald Judd House yra netipinis įrašas šioje skiltyje, bet pranašingas. Tokių įrašų, apie istoriškai reikšmingą architektūrą galite tikėtis ir daugiau. Dažniausiai tai bus namai atspindintys išskirtinį asmenybių gyvenimo būdą, pasižymintys minimalizmu ir dėmesingumu aplinkai.
 
Donald Judd buvo žinomas, kaip minimalistinis menininkas. Jo namai atspindi išskirtinį išrankumą aplinkai. Kambariuose kasdieniniai daiktai, betarpiškai persipynę su meno kūriniais. 
Ką tik nuvilnijusiame Pitti Uomo Stefano Pilati kolekcijos pristatymas daugelio buvo minimas kaip geriausias. Nors Stefano Pilati nėra visuotinai žinomas, jis yra laikomas vienu reikšmingiausių vyriškos mados dizainerių. Tai ką matome ant podiumo skirta provokuoti, bet jo sukurtas Random Identites prekės ženklas yra taip vadinamo luxury judėjimo dalis. Todėl daugelis gaminių yra ne tik dėvimi, bet ir parduodami už sąlyginai prieinamas kainas.

Vieta

Utah, JAV
 
1959 metais geležinkelio linija perskyrė Great Salt Lake (aštuntas didžiausias druskingas ežeras pasaulyje) į dvi dalis. Nuo tada dėl didelio druskingumo skirtumo viena dalis įgavo ryšiai rožinę spalvą.

Baltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje kurioje rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Krautuvė Vilniuje - El. parduotuvė 
Facebook - Instagram
Naujienos
 

 
Norėtumėte prekiauti Baltame Miške? Užpildykite šią formą arba parašykite mums. Visuomet laukiame!

Kas yra "Žavimės..."? Naujienlaiškių archyvas. Gavote šį laišką iš draugo? Užsiprenumeruokite sau! 

Ieškome novatoriškų Lietuvoje sukurtų produktų. Susisiekite jei tokių žinote, kad galėtume pasidalinti su naujienlaiškio skaitytojais.
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp