Copy
Sveiki,

Kai praeitų metų lapkritį kontraversiškieji YouTube'riai Jeffree Star ir Shane Dawson išleido kosmetikos kolekciją Consipracy Collection, paklausa buvo tokia, kad užlužo visas Shopify. Teigiama, kad per pusvalandį buvo parduota apie 1 mln kosmetikos rinkinių.

Kartu sudėjus abu ”Youtuberiai” turi daugiau nei 40 mln sekėjų, tad atrodo tiesioginiu išvadų tinkančių lietuviškame kontekste sunku padaryti. Bet mums atrodo, kad nors ir kitame mastelyje pagrindinės idėjos puikiai pritaikomos ir pas mus.

Svarbiausia ir jau daugybę kartų girdėta išvada - perkame istoriją. Jeffree Star ir Shane Dawson kosmetikos gerbėjai ją renkasi ne todėl, kad yra įsitikinę produktų paranašumu ar unikaliomis savybėmis, bet visų pirma, todel, kad šiuos gaminius kuria jų pamėgtos asmenybės. Conspiracy collection neabejotinai yra adekvačios kokybės, bet vien kokybės toli gražu nepakaktų,  kad kelių valandų bėgyje būtų išparduota visas sandėlys, kuris buvo planuojamas metams. 

Marketingas, ypač toks kaip produktas pavirsta, tarytum narystės spacialiame klube simboliu (Supreme kitas puikus pavyzdys), yra būtinas sėkmingiems mados ir dizaino prekių ženklams. Emocijos, savęs identifikavimas su prekės ženklo atstovaujamomis vertybėmis ir idėjomis, visuomet dominuos renkantis išsikirtinius produktus. Marketingas neabejotinai veikia visose produktų kategorijose, bet yra daug svarbesnis kategorijose, kurios savo prigimtimi yra daugiau reprezentacinės nei funkcinės. 


Balto Miško Lapė

P.S. Trumpas blogo irasas: Megztinis, kuris "nekanda"

Jei žavitės "Žavimės..." pasidalinkite šiuo naujienlaiškiu su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. Ačiū.
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward


 
 
Šią savaitę žavimės

Rami Keramika
 
Rankų darbo keramikos dirbiniai, kuriuose dominuoja unikalios ir "netobulos", nelygios formos, aiškiai matomas molio charakteris. "Netobulumas" yra tobulas savo jaukumu, nuoširdumu ir unikaliu išraiškingumu. 
 
Ši klasikinio “bomber jacket” tipo striukė iš tiesų yra pilna netiketų siurpizų ypač naudingų keliaujant. Gamintojai Baubax suskaičiuoja net 25 funkcijas tarp kurių: paslėptos pirštinės, pripučiama pagalvė and kaklo, specialios kišenės įvairiems prietaisams ir net užtrauktuke yra paslėptas tušinukas.


Architektūra Ispanijoje

Topo shed, architektai Pia Mendaro
 
Šis naujai atrestauruotas loftas Madride, skirtas jaunai menininkei, alsuoja originalia 20 a. vidurio NewYorko loftų dvasia. Tuščia erdvė čia nebe reikšmė, bet aktyvi ir funkcinė, leidžianti šiems namams veikti kaip studija ar laisvalaikio susibūrimų vieta.

Kei Kobayashi yra pirmasis Japonas, kurio prancūziškos virtuvės restoranas esantis Paryžiuje buvo įvertinatas trimis Michelin žvaigždutėmis. Tradicijomis apipintos Prancūzų kulinarijos elitas nesišvaisto pagyromis, bet net didieji prancūzų meistrai pripažysta Kei Kobayashi talentą.
 
Tai viešbutis vertinantiems patirtis aukščiau už komfortą. Čia nėra priimamojo, nėra spa ar sporto salės, nėra ir wifi. Alpinistų virve nusileidę į savo kambarį, atsidursite išskirtinėje aplinkoje apsupti tik kalnų, erdvės ir vėjų. 


 Baltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite 
(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Norėtumėte prekiauti Baltame Miške? Užpildykite šią formą arba parašykite mums. Visuomet laukiame!

Ieškome novatoriškų Lietuvoje sukurtų produktų. Susisiekite jei tokių žinote, kad galėtume pasidalinti su naujienlaiškio skaitytojais.
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp