Copy
Sveiki,

Sveikiname su Šv. Velykom. Neabejotinai šios Velykos ne tokios, kokių tikėjomės, bet jei bent kažkokia forma pavyksta švęsti - verta tuo pasidžiaugti. Tikimės, kad visi brangūs žmonės yra šalia jūsų arba bent jau pasiekiami internetu.

Velyku dienoje persipynę pagoniškos tradicijos su krikščioniškomis. Bet visų jų pamatas - atgimimas. Švenčiame atgimimą, sakralinį, gamtinį ir mūsų pačių, žmogišką. Toli gražu ne visos senovinės tradicijos pritapo miestietiškoje aplinkoje. Jei lalavimo gal ir nedaug kas pasigenda, Velykinių supuoklių tradicijos sugrįžimą būtų gera matyti. Supuoklės asocijuojasi su lopšiu ir todel buvo neatskiriama Velykų švenčių dalis. Visų amžių žmonės suposi, dainuodami supynių dainas, siekdami pakilti kuo aukščiau. Dainose užkoduotas laivės ilgesys ir energija, ypač patraukli švenčiant Velykas šiomis apribojimų pilnomis dienomis.

Šiemetės netradicinės, kompromisais apipintos Velykos visgi primena ir kitą šios šventės ypatumą - jos ilgaamžiškumą. Archeologai randa, kad mes margučius marginome jau Vytenio laikais, tryliktame amžiuje. Nepaisant viduramžiškų sunkumų, karų, revoliucijų, esame čia ir tebemarginame kiaušinius, tebešvenčiame Velykas. Taigi yra kuo didžiuotis ir optimistiškai žvelgti į ateitį.

Primename, kad karantino metu Baltams Miškas krautuvė Raugyklos g. 6 nedirba. Bet el. parduotuvė www.baltasmiskas.lt dirba pilnu pajėgumu. Daugelis dizainerių nesustoja kurti, todėl nesustojame ir mes.

Net jei ir neplanuojate pirkti, užusukite pasigrožėti dizainerių talentu ir susipažinti su naujausiom tendencijom.

Balto Miško Lapė
Trumpas blogo įrašas: Menas ant dabužių


 
 
Šią savaitę žavimės

Saviti
 
Kokybė su trupučiu siurpizo - taip vienu sakiniu būtų galima apibūdinti naują Saviti kolekciją. Ieškantys praktiškų, ilgaamžių, bet nenuobodžių drabužių, nenusivils.


 Dizainas

Mezgimo malonumai
 
Ispanijoje įsikūręs “We are Knitters” karantino metu auga kuliaversčiais. Ypač populiarūs yra jų rinkiniai pradedaniesiems. Juos užsisakę gauna paketą su viskuo, kas būtina pradėti megzti: siūlus, tinkamus virbalus, instrukcijas, nuorodas į e-mokymus ir kita. 

Nepraleiskite ir specialių mezgimo rinkinių suskurtų vyrams.

Ar ir jums taip yra, kad dabar, kai to neįmanoma padaryti, labai užsinori pavyzdžiui į muziejų. Gerai tai, kad kai kurie muziejai turi ypač gerai išvystytus virtualius turus, todėl kad ir šiandien galite pasižvalgyti pavyzdžiui po Bilbao Gugenheimo muziejų.


Skaitiniai

Nuobodulio privalumai
 
Trumpas WHO blogas apie tai ko (jei būsime optimistiški) galime tikėtis iš karantino. Nuobodulys ir apribotas gyvenimas gali būti derlinga kurybiškumo dirva. Įraše rasite nuorodas į HBR straipsnį apie apribojimų naudą stimuliuojant kūrybiškumą, bei penkių nuobodulio stadijų teoriją (pasirodo, nuobodulys gali buti naudingas)

Norite sužinoti dar daugiau apie nobodulio privalumus ir trūkumus? Pasižiūrėkite šią The Atlantic suvestinę apie nuobodulį ir jo formas.

L'ennui (1893, Gaston La Touche)
-Tvari mada

Pangaia
 
“Pangaia” į ekologiškumą pažvelgė struktūriškai. Vietoj to, kad pasiremti viena inovacija, jie nutarė suburti pasaulinį mokslinkų ir laboratorijų, kuriančių inovatyviausias tekstilės technologijas tinklą. Nuotraukoje, marškinėliai pagaminti iš jūros dumblių, organiškos medvilnės ir pipirmečių (kurių dėka marškinėliai išleika švarūs ilgiau)


Jei žavitės "Žavimės..." pasidalinkite šiuo naujienlaiškiu su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus nuoširdžiai džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. Ačiū.
Share Share
Tweet Tweet
Forward ForwardBaltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuvė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite 
(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Norėtumėte prekiauti Baltame Miške? Užpildykite šią formą arba parašykite mums. Visuomet laukiame!

Ieškome novatoriškų Lietuvoje sukurtų produktų. Susisiekite jei tokių žinote, kad galėtume pasidalinti su naujienlaiškio skaitytojais.
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp