Copy
Sveiki,

1947-aisiais prasidėjusi J. Crew istorija, baigėsi. Stilingas Jenna Lyons laikotarpis ir jos raginimas gaminti aukštesnės kokybės ( net jei ir brangesnes) kolekcijas, liko neišgirsti. Galiausiai prekės ženklas nesugebėjo išlaikyti pirkėjų dėmesio. Kritikos strėlių daug, bet dažniausiai minimas išskirtinumo praradimas. Niekam nereikia tiesiog dar vieno megztinio. 

Pandemija pabaigs dar ne vieno prekes ženklo istoriją. Dabar yra laikas pagalvoti, kurių prekės ženklų pasigestume, jei netektumėte. Jei tokiu turite, skirkite jiems dėmesio jau dabar. Nelaukite pandemijos pabaigos. 

J.Crew ir kitiems nykstant, paraleliai auga nauja prekių ženklų karta. Pirkėjams neskubant impulsyviai vaikytis mados, dar daugiau dėmesio sulauks tvaresnė, inovatyvi mada. Išmanios ir bio tekstilės patentai irgi rodo sparčią raidą.Vis daugiau girdime apie tai, kad krizė yra ir galimybė. Pavyzdžiui karantino metu daug miestų ėmėsi įgyvendint pakeitimus, kad sugrįžtumėte į geresnę aplinką. Didmiesčiai nuo Kanados iki Ispanijos, įrenginėja šimtus kilometrų naujų dviračių takų.

Mada irgi grįš į vėžes. Bet krizė suteikė galimybę savo pasirinkimais perkurti, koks bus naujas mados pasaulis. Mūsų pasirinkimai jį kuria. Jei norite, kad butų daugiau aukštos kokybės vietinės mados, pirkite vietinę madą jau dabar ir įgalinkite ją tapti tokia kokią įsivaizduojate. 

Kaip sako Cecilie Thorsmark, CEO of Copenhagen fashion week, kiekvienas pasirinkimas yra tarytum jūsų balsas, kokia mada norite, kad egzistuotų. 


Balto Miško Lapė
Trumpas blogo įrašas: Lininės kelnės kasdienai


 
 
Šią savaitę žavimės

Ginte

Vienetininiai rankų darbo papuošalai. 
Pandemija išryškino, tai kas visada buvo ir yra realybė, gyvename apsupti bakterijų ir virusų. Peel siūlo paprastą įrankį, padedantį išvengti kontakto atidarant duris ar spaudžiant mygtukus lifte. 
 

Žodį rokenrolas naudojame taip dažnai, kad sunku nepamirški,  jog tai yra muzikos žanras. Little Richard yra šio žanro kūrėjas. Galbut jo vardą ne visi pamename, bet neabejotinai žinome jo dainas tokias kaip Tutti frutti ir kitas. Šiame trumpame staipsnyje rasite 10 populiariausių dainų ir geriausių jų koverių.

Lengvai įveikiamų receptų apstu. Giuseppe D’Errico kartelę pakelė aukščiau ir siūlo pasigaminti namuose patiekalų identiškų, tiekiamiems jo Michelin žvaigždutėmis įvertintame restorane “Ristorante Orella” esančiame Ziurche.
 
Tvari mada

Eko Lux Folkloras
 
Londone įsikūrę dizaineriai Chopova Lowena perkuria nenaudojamus Bulgariškus etnokostiumus į prabangius vienetinius (visi drabužiai yra unikalūs) gaminius.

Kodėl tvaru: naudoja esamus audinius, palaiko tradicinius amatus.

 
Ačiū, kad skaitote "Žavimės...". Šis naujienlaiškis auga tik organiškai, tada kai pasidalinate juo su draugais. Nors prenumeratorių jau tūkstančiai, mus nuoširdžiai džiugina kiekvienas naujas skaitytojas. 
Share Share
Tweet Tweet
Forward ForwardBaltas Miškas, tai jauki Baltiško dizaino ir mados krautuvė Vilniuje ir online parduotuvė kur rasite daugiau nei 100 dizainerių sukurtą produkciją.

Mus rasite

(1) Butike Vilniuje (2) El. parduotuvė (Naujienos!) (3) Facebook (4) Instagram

Bendradarbiavimas. Užpildykite šią formą arba parašykite mums jei norėtumėte prekiauti Baltame Miške. Visuomet laukiame!

Prenumerata Užsiprenumeruokite.

Sulaukiame nusiskundimų, kad mūsų naujienlaiškiai pasiekia ne visus prenumeratorius. Įtraukite mus į savo kontaktų sąrašą, ir būkite tikri, kad visi laiškai pasieks jus 
Copyright © 2020 MB "Baltame Miške", Visos teises saugomos.


Čia galite pakeisti savo prenumeratos nustatymus arba atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

Email Marketing Powered by Mailchimp