Copy

GÜNAYDIN!

"Gündemin yoğunluğuna, güçlü bir değişim içerisinde olan günlük rutinlerimize uyum sağlamaya, çevrimiçi bilgi ve haber karmaşasına Sadece 5 Dakika mola! Güne birlikte başlayıp, neler olup bittiğine teyit edilmiş kaynaklardan hızlıca bir göz atacağımız bültenimizle, herkese günaydın!"

Bülten No: 84 | 06.06.2020
*Bu sırada arkada çalmasının keyifli olacağını düşündüğümüz parçayı da şuraya bırakıyoruz:
Rozalén - La Puerta Violeta🎵

Okuma Önerileri

Hafta sonuna kitaplarla renk katmak, cümlelerin satır aralarında yeni serüvenlere yelken açmak isteyenler için kitap ve e-kitaplardan öneriler hazırladık.
#haftanınfavorileri #geliştirkendini
       📖   Haftanın Yazarı: Emily Jane Brontë
Bronte kardeşlerin ortancası olan Emily Jane Bronte 30 Temmuz 1818 yılında İngiltere’de doğmuştur. Yazarın kaleme aldığı tek romanı Uğultulu Tepeler edebiyat klasikleri içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. 

İzleme Önerileri

Haftanın yorgunluğunu atmak, kendi kendinize ya da aileyle paylaşılan bir izleme keyfiyle kaliteli zaman geçirmek için önerilerimize bir göz atın.
#haftanınfavorileri #keyifliseyirler
      🎬Haftanın Yönetmeni: Todd Solondz
Todd Solondz, hiciv tarzı ile tanınan Amerikalı bir film yapımcısı ve oyun yazarıdır. Özellikle, yönetmenliğini yaptığı; üç kız kardeşin, ailelerinin ve çevresindeki insanların hayatlarını tasvir eden ve bir kara komedi-drama filmi olan Happiness en etkileyici işleri arasındadır.

Online Eğitim / Gelişim Etkinlikleri

Çevrimiçi platformlarda ücretli/ücretsiz eğitimler alarak, forum, söyleşi ve canlı yayınlara katılmak isteyenler için en güncel önerileri listeledik.
#evdehayatvar #onlinekal
   🎭  Haftanın İlham Vereni: Bugün sizlerle, Türkiye'de halkla ilişkilerin temelini atan Betul Mardin'in ilham veren TEDx konuşmasını paylaşıyoruz: Engelleri Avantaja Cevirin: Betul Mardin

Müzik ve Sanat Etkinlikleri

Çevrimiçi müzeler, tiyatro oyunları, canlı yayınlanan konserler, favori dinleme listeleri ve daha pek çok sanat dolu içeriği sizler için derledik.
#haftanınfavorileri #sanatiyileştirir
🎵 Haftanın Sanatçısı: Hümeyra-Geceyi Neyleyim
 
Bültenimize Henüz Üye Olmadınız Mı? Tıklayın Hemen Üye Olun.
Ne olursa olsun strese, telaşa, kayıtsızlığa kapılmadan doğru ve iyi bilginin arayışında olduğunuz ve yeni şeyler öğrenerek kendinizi beslediğiniz, bundan büyük bir keyif aldığınız güzel bir gün olması dileğiyle…
Sevgiler.
Share Share
Tweet Tweet
Forward Forward
Copyright © 2020 Sadece 5 Dakika | Murat Erdör, All rights reserved.

Our mailing address is:
Sadece 5 Dakika | Murat Erdör
Maslak
İstanbul 34000


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.