Copy
Zdraví a krása s Essens
Essens-Club

Jak jsem se dostala k Essens


Essens mne oslovilo koncem října roku 2011, kdy jsem se také zapojila mezi členy. Jak to bývá, když se objeví něco nového, přišlo  mi několik nevyžádaných emailů, už ty samo o sobě nemám ráda a tak jsem info pouze přelétla a nevěnovala tomu více pozornosti.Pak jsem měla telefonát a na druhém konci byl usměvavý hlas. Neměla jsem tenkrát moc času, měla jsem zrovna před výstavou. Na schůzce jsme se nedomluvili. Slíbila jsem pouze, že pokud najdu mezeru, ozvu se sama. Ani jsem to tenkrát snad vážně nemyslela, ale  teplý hlas mne dobře naladil, hned mi šlo vše lépe od ruky a tak v den instalace, kdy jsem dohlížela na rozvěšení obrazů byla možnost si při tom na chvíli sednout.

Zdvihla jsem telefon a ozvala se tehdy už sama, domluvila se a byla zvědava, zda i to, co mi chce paní nabídnout mne tak pozitivně naladí. Přišla s parfémem, který mne očaroval a já věděla, že jde s produkty vysoké kvality. Parfém byl úžasný, nadále nebylo už nic více třeba  Nic méně jsem ještě vyčkávala na prezentaci firmy a  marketing. Byla krátká. Průběh krátké informativní schůzky byl pro mne poněkud překvapivý. Já ráda krásně voním, to je rovněž v dnešní době třeba. Vlastně jsem už nepotřebovala více slyšet. Potřebuji libé pocity a i lidem kolem mne, aby bylo příjemně, obzvláště, jdu-li na nějakou pracovní schůzku.  Paní mi krátce firmu představila a pak došlo k výběru parfému. Sice jsen předložené parfémové vzorky testovala, ale předem jsem měla již zvoleno, ten který sama užívala a dala mi do ruky byl pro mne ten parfém startovní. Koukala jsem jen najít vůni, kterou má rád můj muž.

Pánský parfém Essens m007

Mám velmi ráda vůni Chloe a muž  Hugo Boss. Pro mne byl výběr jasný hned zpočátku a pro muže jsem jeho vůni také v brzsku našla. Dále jsem tenkrát neměla potřebu zkoušet. Když mi byla řečena cena, pokud se bezplatně zaregistruji, nevěřila jsem, musela jsem to vidět černé na bílém.Mé nadšení bylo obrovské, pravý parfém a za takovou cenu! Když jsem si představila, kolik peněz jme za předchozí léta v parfumerkách nechali! A k tomu to byly velké peníze poze za parfémové vody, co vydržely vonět pár hodin. Mé rozhodnutí bylo jasné. Nebudu si od paní kupovat, budu si to objednávat od firmy sama a tak se přešlo rázem k registraci do Essens . Bylo to v cuku letu hotovo.

Essens parfumerie

Dámský parfém 50ml Essens w107

Držela jsem v ruce „svůj“ oblíbený parfém a hned jsem si jej odebrala, musela jsem jej mít hned,nechtěla jsem čekat.. Bylo velmi příjemné mít jej za nákupní cenu.
Tak jak byl hlas v telefonu příjemný, tak i schůzka  a celkový dojem z ní. Nu a závěr – moje radost a rozhodnutí - budu odebírat parfémy u Essens!

Uběhlo pár dní. Věnovala jsem se svým aktivitám. Pohybuji se hodně mezi lidma a překvapilo mne, když mne oslovili i lidé i v tramvaji, slečna za pultem a mí přátelé ňuchali. Kamarádka, kterou jsem nechala se ovonět a stříkla ji i na šáteček, mi řekla, že ji to vonělo ještě na třetí den! Ve skladu, kde chodím pravidelně odebírat produkty mi pravili, že už mne podle vůně poznají, že k nim dojde z chodby první závan mé vůně a pak se objevím já.
Ano, často se mne ptali, čím že to voním.. Chtěla jsem být pouze spotřebitel a lidé mne sami vtáhli do činnosti, lidé sami žádali vonět za levné peníze. Proč to lidem neukázat, když si o to sami říkají. Tak snadno jsem přišla k pravidelným odběratelům. Takto jsem tedy já začínala.
Přetože jsem měla již své aktivity rozjeté naplno, ohlas lidí mi vrtal v hlavě, až nakonec mi to nedalo a pustila jsem se i tady do práce. S managerkou jsme se pak sešly na mé výstavě a tam jsem hrdě prohlásila: "Pojedu s Essens do Turecka". Také, že jsem pak jela!

Essens tým Ostrava -Dovolená s Essens

Nedalo mi to nevyužít příležitosti, kde se lidé sami zajímají při pouhém setkání sami. I fotografie z mého počátečního nadšení při úvodní schůzce a registraci do klubu mají dnes místo na mých stránkách. Musela jsem se o tom s lidmi podělit. Bylo to úžasné, ten zájem klientů a nakonec i mé nadšení z práce a výsledků Už v listopadu jsem splnila podmínky kvalifikace na nádhernou dovolenou v Turecku v roce 2012. Bylo vyhodnoceno cca 50 lidí v republice. Byla jsem šťastna z úspěchu, z toho, že i mi se  to podařilo dosáhnout kvalifikace. jak na auto, tak i na dovolenou. Jeli jsme  do Alanye s mužem oba dva. Já se byla podívat i na firmu Seluz, odkud bere firma Essens esence vůní. Můj úspěch se nedostavil sám o sobě.Povedlo se mi to díky lidí mé velké Essens skupiny, která dnes přesahuje přes 1600 lidí, spokojených spotřebitelů Essens, kteří se do mého týmu připojili a Essens si jako já oblinili.

Jedeme s Essens do Turecka

Essens autoprogram

A  čím to bylo?
Fantastická atmosféra, kvalitní produkty a k tomu nízká cena.
Dnes mohu přidat. Nejen já, ale i mí blízcí pravidelně u Essens odebírají, využili Essens registraci k levnějším nákupům, objevili jsme super marketing firmy, pohodové zázemí a vedení, máme možnost vzít si firemní auto. Dostali jsme se do společnosti, která dnes expanduje do Evropy a sortiment výrobků nezústal pouze u parfémů, přibyly produkty pro zdraví (Aloe Vera a kolostrum) a
kosmetika s obsahem colostra, kterou zatím nemá nikdo a rovněž nám firma zajišťuje profesionální školení odborníky v oboru, jako je např. celosvětově uznávaný vědec PhDr.. Milan Krajíček. Toto vše a pak moje rozhodnutí a cíl, moje cesta s Essens do Turecka.
Dovolená s Essens v Turecku byla mým snem, viděla jsem to v živých barvách, těšila jsem se. Moc jsem se těšila a tak jsem se vydala na cestu za svým snem.
Pro toto vše je pro mne společnost
Essens absolutní jedničkou a si zaslouží opravdovou pozornost.:)

I like Essens

Líbil se Vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli. Pridat.eu

S pozdravem,

Šárka Ksandrová, Essens ID: 10001234

Dámské ssens parfémy
Pánské essens parfémy
Essens kosmetika
Colostrum Essens
Copyright © 2013 Šárka Ksandrová, Essens ID: 10001234, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp