Copy
Vyšib si audioknihu
Audiolibrix
NOVINKY
Ed Mc Bain - Brokovnice
Ed McBain - Brokovnice

Ed Mc Bain napísal desiatky populárnych detektívok z 87. okrsku vo vymyslenom meste Isola s detektívom Stevom Carellom. V Brokovnici detektív Carella a jeho tím vyšetruje dvojitú krvavú vraždu, pri ktorej bola obeť strelená brokovnicou z tesnej blízkosti čo znemožnilo jej jednoznačné identifikovanie. Z počiatku jasný prípad sa ďalej zamotáva ...

Vladislav Vančura - Rozmarné léto
Vladislav Vančura - Rozmarné léto

"Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..."

V období prvej republiky, v nálade poetizmu napísal autor túto zaujímavú a zvláštnu knižku, o ktorej Ivan Olbracht vyhlásil, že je to popri Švejkovi Jaroslava Haška jedna z najpôvabnejších kníh, ktoré boli v Čechách napísané. Bola tiež takmer doslova sfilmovaná a to aj so zachovaním štylizovanej reči. Niektoré vety z tohto diela dokonca zľudoveli. 


Výber darčekov už nemusí byť problém...

Neviem ako Ty, ale ja som radšej v úlohe darcu, ako obdarovaného. Teší ma, keď môžem niekoho potešiť pekným darčekom a keď sa obdarovaný z darčeku úprimne teší. Nie je to len fráza, to je fakt. Ten pocit, keď sa trafíte, niekedy aj maličkosťou, do toho, po čom obdarovaný túžil, či už vedome alebo nevedome, ale nikdy si to nedoprial.
 
Čo si ale budeme nahovárať, aj keď obdarovávaného dobre poznáme, vybrať dobrý darček nie je vôbec jednoduchá úloha. Práve naopak. Asi aj preto je jeden z veľmi vďačných darčekov, nie príliš drahých a predsa vhodných, kniha. Na prvý pohľad neznie kniha ako niečo originálne, ale ja s tým nesúhlasím.
 
Keď niekoho obdarovávam a neviem aký typ literatúry číta, snažím sa byť kreatívny. Porozmýšľam nad tým, čo ho baví alebo čo by chcel perspektívne robiť. Veď knihy nie sú len beletria.

Rád varí? Nájdem mu skvelú kuchársku knihu. Rád športuje alebo sa chystá začať so športom? Kúpim mu knihu o športe, o behaní, o squashi, o niečom čo ho zaujme. Rád cestuje? Potom ho poteší nejaký pekný sprievodca, alebo jazykový kurz. Jednoducho, pri dnešnej ponuke kníh sa dá ľahko byť kreatívny, netreba vždy siahnuť po prvej knihe medzi bestsellermi, navyše tak hrozí riziko, že obdarovaný knihu už má...

A keď sme pri tom riziku, to bola jedna z priorít, ktorú sme sa rozhodli riešiť, keď sme prvýkrát rozmýšlali nad darčekovými poukazmi. Darčekové poukazy sme celkovo priniesli práve preto, aby darčeky pre našich blízkych, priateľov či známych boli niečim, čo má zmysel, hodnotu, je milé, poteší a v neposlednom rade príjemcu zabaví. A keď sa niekto netrafí do vkusu? Vobec to nevadí, pretože obdarovaný si u nás môže darčekový poukaz uplatniť na titul, na ktorý poukaz dostal, ale aj na iný, v rovnakej cenovej hladine (za rovnaký počet kreditov). Super, nie?
 
Takže ja Vám prajem veľa dobre cielených darčekov a nezabudnite, že kniha alebo audiokniha sa hodí za skoro každej okolnosti.
 
Michal

Páči sa Ti náš newsletter? Pošli ho aj kamarátom!

VYBRALI SME - Efektivita

Každý človek, ktorému záleží na svojom voľnom čase a efektivite jeho práce sa časom dostane k hľadaniu systému ako pracovať s poznámkami, ako si deliť čas prípadne ako narábať správne s emailom.

Určite to pozná veľa z Vás. Času je málo, stále na teba dolieha pocit že nič nestíhaš a popritom mailov na vybavenie stále pribúda. Často sa práve ten najdôležitejší stratí a nevieš ho v záplave iných nájsť práve keď ho potrebuješ. Vyskúšaj si zorganizovať svoj pracovný život a návyky pomocou našich audio kurzov

Time managment
E-mail managment
Rychločtení v kostce
Dosahování cílů
Tamara Heribanová - testimoniál
Napíš nám

sleduj nás aj na Facebooku
NOVINKY MEDZI ROZPRÁVKAMI
Aladínova zázračná lampa
Jan Berger - Král Ječmínek

POZOR ZĽAVA!


Dobre, upútali sme Tvoju pozornosť a to sme radi, pretože toto je pre Teba dobrá a dôležitá správa: Nazabudni, že ak si zahráš našu šibačku a výsledok odošleš zadaním svojho e-mailu, na e-mail Ti v zápätí pošleme zľavový kód na 10% zľavu na všetky Tvoje objednávky audiokníh realizované do konca marca.

Navyše, ak si náš predplatiteľ, tak sa Ti zľavy akumulujú! Čiže, na knihe dostaneš zľavu podľa toho, ktorý balíček máš aktivovaný a navyše použitím zľavového kódu dostaneš zľavu 10% na celú objednávku. Byť predplatiteľom sa proste oplatí.

Tak si zahraj šibačku na Slovesku ale aj v Čechách :)
Vyšib si Audioknihu
Audioknihy v angličtine
Classic American Short Stories
Franz Kafka - Metamorphosis
Haruki Murakami - After the quake
Sir Arthur Conan Doyle - The Adventures of Sherlock Holmes 2

ŠPECIÁL TÝŽDŇA

Špeciál týždňa - Divadlo -25%

Fantom
neskrátená, 1:19 h
2,95 EUR (zľava 25%)
Radošínske naivné divadlo - Jááánošíík
neskrátené, 0:54 h
6,60 EUR (zľava 25%)
Staň sa audiolibrixákum už dnes!

VIDEO

Ak Vás zaujíma ako vzniká taká audiokniha, ponúkame Vám malé nahliadnutie do zákulisia nahrávania audioknihy Briana Tracyho, ktorú nahovoril Martin Stránský
Ako vzniká audiokniha - pohľad do zákulisia
Like
Tweet
Forward to Friend
+1
Share
Copyright © 2013 Audiolibrix s.r.o., All rights reserved.