Copy
Siin kirjas on vastus sellele, mis toimub meie uues elukohas.
Tervitusi Riiast!

Meil läheb ikka hästi ja oleme elu ja tervise juures. See on vastus neile, kes meile kirjutanud on, aga on pidanud kaua aega vastust ootama.

W4W
Laagrite ettevalmistused on täies hoos. Praeguse seisuga võime öelda, et mõlemad laagrid toimuvad. Esimese, Hommiku kaste, laagri jaoks on meil kõik rahad koos. Praegusel momendil on seal veel mõned  vabad kohad. Teise laagri, Väljakutse 7, jaoks on olemas üle poole  vajaminemast rahast. Veel on puudu natuke üle 3000€, aga usume, et Jumal hoolitseb ka selle eest. Sellesse laagrisse enam vabu kohti ei ole või ainult siis, kui keegi oma kohast loobub. Järgmisel aastal peab võib-olla juba kolm laagrit organiseerima, et kõiki soovijaid ära mahutada. Palun palvetage kõikide laagris osalejate eest, et Jumal saaks neid kõiki selle aja jooksul puudutada. Esimene laager on 26-29. juuni ja teine 18 (abiliste ettevalmistuspäev), 19-26 juuli.

Maja remont
Aitäh kõikidele, kes on meie uue elukoha remonti palvetes ja rahaliselt toetanud. Eriline tänu neile, kes on ise kohale tulnud ja kaasa aidanud. Praegusel momendil ei ole maja veel sissekolimiseks valmis. Me siiski loodame, et saame selle kuu lõpul (loodetavasti enne laagrit) sinna sisse kolida. Suurimad ja aeganõudvamad tööd on peagi jõudmas lõpule, aga jäänud on veel palju värvimist ja "miljon detaili", mida oleks vaja teha. Vannituba on peaaegu valmis, suur remonti vajav köögikapp renoveeritud, kahes toas tapeet seinas, radikad ja "sada ust" (tegelikult on uksi vähem, aga neid värvides on tunne, et uksi on sada) värvitud. Üks tuba on täiesti valmis. Suurimaks remondiks on jäänud köögiremont, väga oleks vaja aknaid renoveerida, elektrijuhtmed on väga vanad, seinad värvida, küttepuud osta ja muid väiksemaid töid teha. Selleks vajame finantsilisi imesid, mis meid on juba nii kaugele toonud. Suuremate tööde eest (selliste, mis jäävad majja ka pärast meie ärakolimist) saame üürihinnas allahindlust. Praeguse seisuga maksame poolt üüri kuni jaanuarini. Palun palvetage selle eest, et meil jätkuks jõudu, aega ja finantse, et saaksime oma uue kodu varsti sees elamiseks vajavasse olukorda. Lisan kirja lõppu veel mõned pildid sellest, mis on muutunud. Kui Sa ei näe pilte, siis klikka selle e-maili üleval paremal oleval lingil "View it in your browser"

Meie uus aadress:
Kursišu iela 1-1
Riga LV-1058
Latvia

Pangainfo
Evelyn Apinis
Swedbank
SWIFT: HABA EE2X
IBAN: EE622200001101584136

Õnnistusi soovides,
Evelyn, Kaspars ja Rasmus
Vannituba enne ja nüüd
Vana vannituba

uus vannituba
Tuba enne ja nüüd
Külalistetuba enne
Külalistetuba nüüd
Köögikapp enne ja nüüd
Köögikapp nüüd
Veranda ehk W4W kontor enne ja nüüdVeranda enneVeranda nüüd
Tükike aeda
Aed
Copyright © 2014 Wings for Wheels, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp