Copy
Siin on Apinise perekonna värsked uudised. Sa saad sellest listist igal ajal lahkuda, kui klikid unsubscribe lingil kirja all. Toredat lugemist!
Tere!
 
Märtsis või aprillis on meil plaanis kirjutada pikem ja detailsem uudiskiri ning praegu teeme vaid lühikese ülevaate, mis meiega järgmiste nädalate jooksul toimuma hakkab.
 
LAAGRID
Wings for Wheelsi suvelaagrite kuupäevad on järgmised:
Challenge 8 (Väljakutse 8) 26. juuni – 3. juuli 2015 Raiskumsis Cesise lähedal
Morning Dew 2 (Hommikune kaste2) 27.-30. juuli 2015 Vecmuizas Limbazi lähedal
 
KODUSOOJUS
Jah, meil on soe kodu. Või siis õigemini öeldud: oleme harjunud natuke jaheda koduga. 20C on meil tavaline temperatuur, sest saime keskkütte sellisesse korda, et see enam suitsu sisse ei aja ja välisuksi lahti hoidma ei pea. Samas on meil ka olemas finantsid selleks, et kevadel katel välja vahetada ja järgmisel aastal loodetavasti soojemas kodus talvituda.
 
HUMANITAARABI PROJEKT REZEKNES
toimub sel aastal 22. veebruarist esimese märtsini. Olen selle ettevalmistusega väga hõivatud ning järgmise nädalaga pean saama kõik töö tehtud või ära delegeeritud, sest alates 13. veebruarist ma enam Lätis ei ole. Mis viib meid järgmise teema juurde:
 
GLOBAL ACCESS CONFERENCE (Ülemaailme ligipääsetavuse konverents)
Jumal on teinud imesid. Me ei ole kunagi osalenud ühelgi puuetega inimetega töötegijaile mõeldud  konverentsil, aga nüüd oleme minemas Californiasse. 17.-20. veebruaril toimub seal Joni Eareckson Tada ja teiste tema sõprade poolt organiseeritud konverents. Nagu me eelmises kirjas ütlesime, on see meile maailma parim koht kontaktide loomiseks ja teiste sama kutsega inimestega kohtumiseks. Rohkem infot (inglise keeles) saab siit: http://globalaccessconference.org/. See tundud utoopilisena, et saame sellest osa võtta, aga meil on olemas piletid sinna ja tagasi sõiduks. Samuti toetas konverents meid sellega, et me ei pea maksma osavõtumaksu, kohapealset toidlustust ega ka mitte ööbimist. Kuna reis on pikk ja ajavahe väga suur (10 tundi), siis on meil ikka vaja ööbida üks öö enne ja pärast konverentsi lennujaama lähedal ning sujuvaks liikumiseks ja natuke ümbruse nägemiseks ja turistide mängimiseks (oleme ju elus esimest korda USA-s) auto rentida. Seega praegu on meil olemas edasi-tagasi piletid, reisikindlustus, tasuta konverents koos söögi ja ööbimisega sel ajal, finantsid kaheks ööks lennujaama lähedal ning loodetavasti veel natuke, aga muuks meil (veel) raha ei ole.
 
Seega veebruar on meil väga tiheda töögraafikuga kuu „eesliinil“ ning palume oma „tagala“ toetust.
 
Palun palvetage:
  • Jumala varjavat kätte üle meie reiside (Hiiumaale Rasmust viima, tagasi Riiga, Californiasse, Riiga, Rezeknesse, Hiiumaale, Riiga)
  • Tarkust, kuidas planeerida aega ja resursse, et kõik ettevalmistused humanitaarabi projektiks saaks õigel ajal tehtud
  • Heade kontaktide eest Ameerikas, mis tooks kasu W4W tööle
  • Jõudu peale pikka reisi aidata juhtida humanitaarabi projekti
  • Et Rasmusel oleks tore aeg koos vanaema, tädi ja tädilastega Hiiumaal (pikim kus ta on olnud ilma meieta)
  • Finantside eest Ameerikas, Rezeknes ja peale seda. (Välja arvatud uue keskkütte ahju raha on kõik ülejäänu läinud meie piletite peale)
Soovid meid sel kuul toetada? See oleks suureks abiks.
 
Meil on Paypal (sel samal aadressil millelt saadame selle emaili) ning pangakonto:
Evelyn Apinis
Swedbank
IBAN: EE622200001101584136
 
Õnnistusi soovides,
Evelyn, Kaspars ja Rasmus
Copyright © 2015 Wings for Wheels, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp