Copy
Siin on Apinise perekonna värsked uudised. Toredat lugemist!
Tervitusi päikselisest Riiast!
 
Peale pikka ootust on kevad lõpuks kohale jõudnud ning kõik Riia pargid on rohelised ja sirelid õitsevad... Meid ootab sel suvel ja sügisel kolm misjoniprojekti, milles ka Sinul on võimalik osaleda.  
 
Laager „Challenge 6“
Wings for Wheelsi jaoks on kevad ettevalmistusaeg suviseks „Challenge 6“ laagriks, mis toimub 6-13. juulini jällegi samas „vanas“ kohas Raiskumisis, Cesise (Võnnu) lähedal.  Praeguse seisuga on laagrisse tulemas üle 70 inimese, kellest pooled on liikumispuudega ning nende hulgas on juba vanu tuttavaid, aga ka uusi inimesi. Igal aastal muutume aina rahvusvahelisemaks ning sel aastal on osalejate hulgas kaks inimest Valgevenest ja Ukrainast ning Läti personalile saabub abi nii Eestist, Norrast kui ka Kanadast. Laagri programm on ideeliselt valmis ning paljud osalejad ootavad laagrit pikisilmi ja päevi lugedes. Meie poolt on olemas kõik, et saaksime pakkuda osalejatele ja nende abilistele fantastilise ja põneva nädala, mille jooksul on neil võimalik Jumalat tundma õppida, uusi sõpru leida ning uusi oskusi õppida. Palvetame, et laagrisse tuleksid vaid need inimesed, keda Jumal tahab seal näha ning et keegi (ei osaleja ega abiline) ei läheks koju samasugusena. Huvitav näide selle palve mõjust on eelmise aasta laagrist, kuhu kutsusime vene keele tõlgiks ühe noormehe oma Riia kogudusest ja isiklikuks abiliseks Valmiera neiu. Nad ei olnud kunagi kohtunud, kui said selle laagri jooksul tuttavateks ning 4.mail 2013 oli meil Kaspariga au olla nende pulmas ametlikeks tunnistajateks. Eelmise aasta laager oli eriline ning see aasta toob kaasa uued väljakutsed. Wings for Wheels´i jaoks on alati kõige suuremaks väljakutseks laagri rahastamine. Kuna igal aastal me arvuliselt kasvame, kasvab ka meie eelarve. Osalejad maksavad natuke osavõtumaksu, meil on olemas juba 3000 eurot ning veel kaks asutust ja kogudused on lubanud meid aidata, kuid meil on ikka veel suur summa raha puudu. Kas Sina tahaksid saada meie partneriks? Ka väike summa aitab. Kas Sina sooviksid aidata meil leida sponsoreid? Ära peab märkima, et paljud Eesti organisatsioonid ei ole võimelised Läti projektile raha andma. Kui soovid täpsemat infot, palun kirjuta meile: w4w(ät)ywam.lv
 
Auto
2007. aastal ostsime sõprade abiga kasutatud Opel Astra. Kõik need kuus aastat on see auto meid ja Wings for Wheelsi ustavalt teeninud ning ei ole vajanud kallist remonti. Sel aastal oleme olukorras, kus tuleb valida, kas panna 14 aastase auto sisse suur summa raha, et anda talle veel mõneks aastaks uus elu või tuleks see maha müüa ja osta uuem. Auto on meie misjonitöö lahutamatu osa, ilma milleta jääksid mitmed projektid realiseerimata. Kas Sa sooviksid meid rahaliselt aidata auto remontimisel või uue ostmisel?
 
Millises meie misjoniprojektis soovid Sina osaleda? Kui Sa ei saa meid rahaliselt aidata, kas Sa oleksid valmis meie projektide ja nende rahastajate eest palvetama?
Ootame Sinu kirja!
 
Õnnistusi soovides,
Evelyn, Kaspars ja Rasmus
 

Rasmus

Mina olen juba suur poiss. Mulle meeldib „Legodega“ mängida ja uusi autosid ehitada. Mul on sõber – Väike Rasmus. Emme ja issi teda ei näe, aga meil on tore koos mängida, kuigi ta teeb vahel pahandusi. Lasteaias ja kirikus on mul ka sõber, aga neid emme ja issi näevad. Varsti on mul sünnipäev ja ma saan nelja aastaseks. Aga enne läheme me laagrisse.

Sabatiaasta reis


5. aprillil oli meie kümnes pulma aastapäev ning sügisel plaanime oma abielu sabatiaastat tähistada nädalase reisiga Koreasse. Reisiraha oleme kogunud juba üle aasta ning paistab, et saame vajaliku summa kokku.  Kas Sa tahaksid aidata, et saaksime endile võimaldada ka seda ilusat maad tundma õppida ning seal natuke ringi reisida?

Reklaaminurk


W4W on nüüd olemas Facebookis, kus saab meie tööle ja Läti puuetega inimeste elule kaasa elada siin

W4W videosid saab vaadata siit

W4W website on siin

Apinise blog/website on siin

Sooviid meid aidata? Vaata siia
Copyright © 2013 Wings for Wheels, All rights reserved.
Email Marketing Powered by Mailchimp