Copy
Use this area to offer a short preview of your email's content.
View this email in your browser
Tervitusi kevadisest õidepuhkevast Riiast!
 
Paljud on küsinud, kuidas on meil läinud uue elukoha otsingud ning kas oleme oma otsuse teinud. Kuna vastus võib huvitada ka rohkemaid inimesi, siis annan siinkohal väikese ülevaate.
 
Aprilli alguses käisime vaatamas korterit ridamajas, mis meeldis meile esimesel korral väga. Teist korda tagasi minnes, hakkasid häirima mitmed väikesed (või siis suured) detailid. Näiteks see, et üürileping oleks esiteks vaid 2,5 aasta peale, et nad ei teadnud, kas tahavad müüa seda korterit, et korteris olid väga kallid kodumasinad, mida me ei suudaks katki minemise puhul välja maksta jne.
 
Mõni päev enne seda oli Kaspar kuulutanud internetis kuulutuste lehel, et perekond otsib (Rasmuse tulevase kooli piirkonnas- natuke Pääsküla või Hiiu moodi) maja mõistliku hinnaga. Me ei uskunud, et keegi sellele vastab, aga saime pakkumise üürida maja „õiges“ piirkonnas, meie hinnaga oli nõus (odavam kui korteri eest taheti), ei olnud häirivaid detaile. Maja on ehitatud 1930-ndatel aastatel ning sõja ajal jäetud meelega värvimata, et mitte tähelepanu äratada. Tänu sellele jäi see perekond Siberisse saatmata, kuigi olid nimekirjas. Maja on 30-ndate stiilis ja suure potensiaaliga - 6 tuba, 148m2, suur aed. Kuna meie elame seal vähemalt viis aastat, siis teeme kosmeetilise remondi enda maitse järgi. Samas on vannituba väga halvas seisus ja seal on vaja välja vahetada kõik – seinad, põrand, lagi, torud jne. Suurem töö tuleb teha ära ka köögis ning vanad uksed ja aknad vajavad restaureerimist. Nende tööde eest saame üürihinnast allahindlust.
 
Me oleme võimelised igakuist üüri maksma, aga 5.mail kui me allkirjastame 5 aastase üürilepingu peame me maksma kahe kuu eest ette. Samas peame hakkama remonti tegema, et saaks enne „Hommiku kaste“ laagrit sisse kolida ning peame maksma kaks kuud ka praeguse elukoha eest ning leidma raha kahe plaanitavate W4W laagrite jaoks. Seega vajame praegu Jumala imet ning palveid. Püüame teha ka „fund raisingut“ (raha kogumine), aga leiame, et see on misjonitöö kõige raskem osa. Oleme rääkinud mõne inimesega isiklikult, aga kui Sa oled kunagi mõelnud, et võiksid meie misjonitööd rahaliselt toetada, siis praegu on selleks ideaalne aeg. 1€, 5€, 10€ - mitte ükski summa ei ole liiga väike. Suuremaid summasid võib muidugi ka maksta :-). Me teame, et Jumal teeb imesid, aga raha maksmiseks kasutab Ta tavaliselt teisi inimesi. Tahad Sa meid aidata, et saaksime ära kolida Riia kesklinnast kohta, kus Rasmus saab õues olla, ratastoolis inimesed saavad meile külla tulla ning me kõik saame nautida värsket (värskemat) õhku?
 
Õnnistusi soovides,
Evelyn, Kaspars ja Rasmus
Pangainfo

Evelyn Apinis
Swedbank
SWIFT: HABA EE2X
IBAN: EE622200001101584136

 
Copyright © 2014 Wings for Wheels, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp