Copy


Hezký den z mamacoffee!


Jak již napověděla úvodní fotka, do naší nabídky se vrací oblíbená káva Bio Uganda Rwenzori Mountains. Když tato káva na začátku léta došla, ptali jste se nás, zda se na ni ještě můžete těšit. A její návrat právě nastal! K dostání je jak na našem e-shopu, tak v našich kavárnách

A proč byste měli tuto kávu vyzkoušet? Zaujme vás svou chutí červeného rybízu, mandarinek a medu a vysokou, živou kyselostí. Kávu Bio Uganda Rwenzori Mountains doporučujeme připravit jako kávu filtrovanou. Nevíte jak na jednotlivé alternativní přípravy kávy? Podívejte se na naše videa, kde vám vše vysvětlíme a ukážeme, jak udělat tu nejlepší kávu v aeropressu či dripu
 
INFORMACE O KÁVĚ BIO UGANDA RWENZORI MOUNTAINS

Všichni kolem vás už mají nakoupené vánoční dárky a vy ještě tápete? Nebojte, spolu Vánoce vyřešíme! V mamacoffee jsme pro vás připravili spoustu možností, jak potěšit své blízké. 

Co takhle darovat kávu na celý rok? Darujte členství v naší Kávové rodině a zajistěte tak přísun kvalitní kávy na následujích dvanáct měsíců. V rámci našeho předplatného získáte šest 250 g balení kávy mamacoffee (kávu zasíláme vždy začátkem lichého měsíce), originální ručně vyráběný porcelánový hrnek mamacoffee, účast na profesionálním workshopu na téma domácí příprava kávy a dárkový certifikát. 
 
PŘIDEJTE SE DO NAŠÍ KÁVOVÉ RODINY ZDE

A jaké další dárky můžete v mamacoffee pořídit? Nabízíme dárkové poukazy do našich kaváren v hodnotě 250 Kč a 500 Kč. Poukazy jsou přenosné a jejich hodnotu můžete čerpat postupně v průběhu následujících šesti měsíců. 

Ideálním dárkem je rovněž náš degustační kávový set. Obsahuje tři balení kávy po 100 g. Vybrali jsme pro vás kávy z různých zemí s odlišnými chuťovými profily, abyste mohli z naší nabídky vyzkoušet co nejvíce. Kávy jsou zabaleny v decentní papírové krabici. 

Máte v okolí cestovatele a zároveň milovníka výběrové kávy? Pak je dárek pro něj jasný! Náš balíček pro cestovatele obsahuje vše, co potřebujete pro přípravu filtrované kávy doma i v přírodě - aeropress včetně filtrů, plecháček mamacoffee, 100g balení kávy Bio Uganda Rwenzori Mountains a praktický nepromokavý obal. 

Kávu nebo čaj? Darujte obojí! Dárkový balíček Dobroty obsahuje kávu Nikaragua Women's project Aranjuez, tradiční sypaný černý čaj Earl Grey a fairtrade třtinový cukr ze Svazijska. 

Za celý tým mamacoffee zdraví
Kamila

kamila.hravova@mamacoffee.cz

 
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .