Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
Bezkofeinová káva: po Dublinu už není poznat rozdíl
Hezký mrazivý den z pražírny mamacoffee,

řešíme to všichni. Čas od času přijde chvíle, kdy je třeba bezkofeinová káva. Ale, je tu velké ALE! Bezkofeinových káv je nekonečné množství a často je spojuje i něco víc než nedostatek kofeinu - chuť, která s kávou mnoho společného nemá a v horším případě i zbytky chemických látek z dekofeinizačního procesu.

Na loňském World of Coffee v Dublinu jsme poprvé ochutnali bezkofeinovou kávu připravenou švýcarskou vodní cestou (Swiss water process). Káva má tak skvělou chuť, že téměř nepoznáte rozdíl od kávy s kofeinem. Je připravena procesem tak šetrným a z tak kvalitních kávových zrn, že to skoro ani nemůže být pravda. Už žádné ALE, jednoduše kvalitní výběrová káva (speciality coffee).
Díky Dubline! Vítej v mamacoffee, bezkofeinová kávo Peru Gr.1!
Naše nová bezkofeinová káva je první vysoce kvalitní káva bez kofeinu v Čechách! Chutná po čokoládě, tmavých hroznech a karamelu. Je ideální pro přípravu na espressu, v moka konvičce i jiným alternativním způsobem. Co na ni říkáte? Budeme moc rádi, pokud nám dáte vědět.

Krásný leden přeje Markéta
pražírna a kavárny mamacoffee

PS: Kávová rodina, společenství milovníků kvalitní kávy, se nám krásně rozrůstá a první káva už je připravena! Přijďte si pro svoji Rwandu Muhondo. Kávu vyrovnané chuti s nádechem tmavého (lesního) medu, sladkého grepu a bergamotu. Nejste členem? Přihlaste se!
Vyhrajte novou bezkofeinovou kávu a hrnek! Soutěž startuje právě teď a končí 17.1.

Další novinky, které potěší

Balíček Dobroty
Keep Cup Brew
Čajová konvička Nova
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601