Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.

Nechte si svoji objednávku poslat do Uloženky!

Uloženka je síť výdejních míst po celé České a Slovenské republice, kde si své objednávky můžete vyzvedávat nezávisle na časovém plánu řidiče kurýrní služby. Uloženka se také postará o to, abyste o své zásilce věděli a hlavně na ní nezapomněli.

Jak na to?
Při volbě způsobu dopravy v našem e-shopu jen vyberete Uloženku a zvolíte si jednu z 16 poboček, kde se vám vyzvednutí objednávky bude nejvíce hodit. Zásilku může převzít i někdo jiný – libovolná osoba, která bude znát ID zásilky a zaplatí za dobírku nebo se prokáže osobním dokladem u již zaplacených objednávek.

A to je vše.

Platba
Cena doručení je 55 Kč, tedy levnější než běžný kurýr. Platit můžete tak, jak jste zvyklí – tedy předem v našem e-shopu nebo při převzetí v Uložence - hotově či kartou.

Sledování zásilky
Uloženka vám pošle email s číslem pro sledování zásilky hned po převzetí vaší objednávky do přepravy. Dá vám také vědět, jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, což bude následující pracovní den. A pokud na svou kávu zapomenete, tak vám to Uloženka připomene. Je zde i možnost si úložní dobu prodloužit, raději si ale vyzvedněte svoji kávu čerstvou!

Kromě Uoženky máte stále možnost využívat i dosavadních možností dodání: 

  • osobní vyzvednutí v kavárně mamacoffee, Sokolovská 6/85, Praha 8 - od pondělí do pátku v době 8:00 - 21:00. O připravené objednávce budete informováni zprávou SMS nebo emailem.

  • kurýrem PPL na místo určení

  • dodání řidičem mamacoffee v rámci Prahy - pouze u velkých objednávek a po předchozí dohodě

Přejeme vám příjemné chvíle s vaší oblíbenou kávou!

rostlinky

Vypěstujte si malý kávovník

Z každé naší kávové cesty si přivezeme alespoň malé množství nevyloupaných kávových třešní, které následně zasadíme a pokoušíme se vypěstovat malé kávovníky. Nedá se říci, že by to byl snadný úkol, jelikož v našich podmínkách se kávovníku zkrátka moc nelíbí, ale je to skvělá zábava a každé vyklíčené zrnko nám dělá upřímnou radost. 

Tento měsíc jsme navštívili kávové farmy v Guatemale a nevyloupaných třešní jsme přivezli o trochu více, tak bychom se s Vámi rádi podělili. Pokud máte zájem si vyzkoušet pěstování, ozvěte se nám na krystof.elias@mamacoffee.cz, balíček se zrnky a krátkým návodem pro vás bude připraven v naší kavárně v Sokolovské ulici. Pokud si budete v nejbližší době objednávat něco na našem eshopu a také chcete pěstovat, napište nám to do poznámky k objednávce a v nákupu pak najdete balíček zrníček.

Budeme moc rádi, když s námi na facebooku a instagramu budete sdílet, jak se vašim rostlinkám daří. Hodně štěstí!
Čaje

Limitovaná edice čajů

Připravili jsme pro vás limitovanou edici výběrových čajů mamacoffee. Ode dneška dočasně doplní naší standardní nabídku. Konkrétně se jedná o Darjeelingy Balasun a Puttabong Queen, Nepál Kuwapani KP a Dong Ding Spring Oolong. Tyto čaje není možné objednat na našem eshopu, ale jsou v omezeném množství dostupné pouze v našich kavárnách. Pokud si rádi pochutnáte na kvalitním čaji a rádi poznáváte nové chutě, tak nečekejte a vyražte do vaší oblíbené kavárny.
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601