Copy

mamacoffee

Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.

Prague Coffee Festival 2014

Letos se koná již třetí ročník Prague Coffee Festivalu a my jsme jeho hlavními partnery. Proto nás bude velice těšit, pokud se ho zúčastníte a vychutnáte si tento kávový svátek spolu s námi. Prague Coffee Festival se bude konat 15. a 16. listopadu v hale č. 40 v Pražské tržnici v Holešovicích. Poprvé bude dvoudenní a Vy si tak budete moci užít dvojnásobnou dávku kávových zážitků, dvojnásobné množství přednášek, workshopů, prezentací kaváren a pražíren i degustací. Rezervujte si tedy ve svém diáři třetí listopadový víkend volný.
Lístky na oba dny jsou k dostání ve všech našich kavárnách.

 

A Film About Coffee

video aeropress
V rámci doprovodného programu Prague Coffee Festivalu se v průběhu listopadu uskuteční také dvě projekce dokumentárního filmu Brandona Lopera A Film About Coffee. Rádi bychom Vás pozvali na  jeho českou premiéru, která proběhne 5. listopadu v 17:30 v kině Atlas (Sokolovská 371/1, 18000 - Praha 8).  A Film About Coffee bere diváky na dlouhou cestu za poznáním výběrové kávy. Provází je po farmách v Hondurasu, Rwandě a dalších zemích i kavárnách v New Yorku, Tokyu, Portlandu, San Franciscu nebo Seattlu. Očima farmářů i baristů nahlíží a představuje všechny části cesty (pěstování, zpracování, pražení i přípravu) na jejímž konci stojí šálek s tou nejlepší kávou.
Další projekce proběhne v předvečer festivalu, tedy 14. listopadu, v ten samý čas, opět v kině Atlas. Vstupenky je možné koupit v předprodeji nebo na místě v den promítání.
 
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601