Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.

Nechte si svoji objednávku doručit zdarma!

Nechte si 12. 5. doručit svoji objednávku na Uloženku zdarma!
Uloženka je síť výdejních míst po celé České a Slovenské republice, kde si své objednávky můžete vyzvedávat nezávisle na časovém plánu řidiče kurýrní služby. 

Dlouho jsme pro vás nepřipravili žádnou akci na našem e-shopu, a tak jsme se rozhodli, že úterý 12. 5. 2015 bude v mamacoffee "dnem bez dopravy".

Objednejte si vaši oblíbenou kávu, kávové příslušenství či některý z našich dárkových balíčků, jako způsob doručení zvolte Uloženku a nechte si objednávku od nás doručit zdarma.

Colt Brew

Colt Brew for mamacoffee

Cold brew je káva, která nepřišla do styku s horkou vodou. Pečlivě namleté zrno, filtrovaná voda, macerace po dobu delší, než 20 hodin. Poctivá filtrace a lahvování do skleněných lahví, takhle ji připravují v Colt Brew

Dali jsme síly dohromady a výsledkem je speciální edice Colt Brew for mamacoffee z naší kávy Guatemala Fedepma. Perfektně vychlazené lahvičky Colt Brew nyní můžete ochutnat ve všech našich kavárnách.
Nepál

Limitovaná edice čajů

Nepál zasáhlo ničivé zemětřesení a my jsme se rozhodli podpořit sbírku SOS Nepál, kterou organizuje společnost Člověk v tísni.

Celý minulý týden jste mohli v našich kavárnách  přispět na sbírku koupí ledového čaje Nepal Kuwapani. Po odvedení DPH jde výtěžek z prodaných čajů na sbírku SOS Nepál.

Dnes 5. 5. 2015 od 18:00 proběhne v Café Jedna Večer na podporu Nepálu
Na místě budete moci podpořit sbírku SOS Nepál, budou se promítat fotky a budete moci ochutnat nepálské čaje.
Akce se zúčastní i jedna z nejlepších českých horolezkyň Lucie Hrozová, která bude od 19:00 promítat své fotografie.
Zahraje: Tea Jay Ivo

Doražte!
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601