Copy

mamacoffee

Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
mamacoffee
Hlásíme se zpět z cesty po Etiopii. V následujícím měsíci nás čeká mnoho, nejen kávových, akcí a zde jsou pozvánky na tři z nich. Další dění můžete sledovat v našich kavárnách a na facebooku mamacoffee.
Prague Coffee Festival

prague coffee festival 2014

O víkendu 15. a 16. listopadu se bude v Pražské tržnici v Holešovicích konat již třetí ročník Prague Coffee Festivalu, jehož jsme partnerem. Budete se moci těšit na prezentace nejrůznějších pražíren, kaváren a baristů. Nedílnou součástí festivalu jsou také přednášky pro laiky i odbornou veřejnost, workshopy alternativních příprav kávy a degustace káv z českých i zahraničních pražíren. Čekají nás dva dny po okraj plné kávy s bohatým doprovodným programem pro děti i dospělé.

video aeropress

karel cudlín - majdan


Zítra, ve středu 22. října, v sedm hodin večer proběhne v naší kavárně ve Vodičkově ulici vernisáž výstavy Karla Cudlína - Majdan. Mnohonásobný držitel ocenění Czech Press Photo zde bude představovat svoji aktuální sérii fotografií z problémy sužované Ukrajiny. Výstava potrvá do 30. listopadu a bude přístupná po celou otevírací dobu kavárny. Přijďte se podívat.
Vyprávění o Etiopii

mamacoffee vyprávění


Pokud Vás zajímá, co vše jsme se dozvěděli, viděli a ochutnali během naší kávové cesty po Etiopii, stavte se za námi zítra večer v Café Jedna, ve Veletržním paláci. Na pořadu večera bude promítání fotografií z kávových oblastí, přednáška majitele mamacoffee, Daniela Kolského, a následná diskuze. Chybět samozřejmě nebude ani etiopská káva a k ní něco dobrého z naší pekárny.
OCHUTNEJ KÁVU Z ETIOPIE!
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601