Copy

Milí milovníci kávy,


blíží se největší událost českého kávového světa – Prague Coffee Festival, jehož jsme jako tradičně hlavním partnerem. V Pražské tržnici v Holešovicích se sejdou kávoví odborníci i laici milující kávu. Můžete se těšit na degustaci káv z tuzemských i zahraničních kaváren, kávové workshopy, zajímavé přednášky a řadu dalších doprovodných akcí.
Více o festivalu
Zahrajte si s námi o lístky na Prague Coffee Festival

První, kdo obejde všech sedm našich spřízněných kaváren (viz níže), nasbírá v nich razítka na soutěžní kartu a pošle fotku vyplněné karty na marketing@mamacoffee.cz, vyhraje dva lístky na festival. Dalších deset umístěných pak získá jiné kávové dárky, které zaručeně potěší. Razítko dostanete za jakýkoli kávový nápoj a začít (i skončit) můžete ve kterékoli z těchto kaváren:
  • mamacoffee Vodičkova
  • mamacoffee Sokolovská
  • mamacoffee Jaromírova
  • mamacoffee Jiřího z Poděbrad
  • mamacoffee Londýnská
  • Café Jedna
  • Kavárna pod Lipami

#mamacoffee direct

Velmi si ceníme úzké spolupráce, kterou se nám podařilo navázat s farmáři z Brazílie a z Nikaragui, se kterými obchodujeme přímo a vzájemně se velmi obohacujeme o informace o kávě. My jim zprostředkováváme cestu, kterou jejich káva ujde skrz pražírnu a kavány až ke koncovým zákazníkům, oni nás zasvěcují do pěstování a zpracovávání kávy. Díky tomu máme všichni mnohem komplexnější pohled na celý proces a opravdu dobře se nám tak spolupracuje. K nedávnému mezinárodnímu dni kávy nám dokonce poslali tyto krásné vzkazy:
 
Pozdrav z Nikaraguy - šťastný mezinárodní den kávy
Pozdrav z Brazílie - šťastný mezinárodní den kávy

Těšíme se na viděnou na Prague Coffee Festivalu!


Za celý tým mamacoffee zdraví

Agáta Hrdličková
která pečuje o dobré jméno mamacoffee
marketing@mamacoffee.cz
Facebook
Website
Instagram
YouTube
Twitter
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .