Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
Dobré tipy na dobré věci
Hezké odpoledne z mamacoffee

s podzimem pro vás máme spoustu nového, dobrého! Citronové koláče, dýňové šneky a sezónní menu v našich kavárnách. Nechybí ani nové vybavení pro milovníky kávy a větší počet výdejních míst našeho eshopu. 

Aneb, nechce se vám zbytečně platit poštovné? Vyzvedněte si vaši zásilku v kavárně! Od minulého týdne můžete objednané zboží zdarma vyzvedávat nejen v mamacoffee na Sokolovské, ale také v:

mamacoffee kavárně ve Vodičkově ulici a
Cafe Jedna ve Veletržním paláci.

Zásilky lze platit bankovním převodem, online platební kartou, nebo přímo v kavárně v hotovosti. #prodárkydokavárny #prodárekinakafe

Dobré tipy na dobré, kofeinu plné, věci

Rodina milovníků kávy

Přidejte se do naší Kávové rodiny

Pojďte se spolu s námi ponořit do tajů kvalitních, výběrových káv, setkejte se s jejich chutěmi a vůněmi, naučte se správně si připravovat kávu doma. Pořiďte si roční členství v naší Kávové rodině. Máme pro vás 6 balení našich nejnovějších káv, kurz přípravy kávy a krásný modro-modrý hrneček.
Objednat členství
Drip Hario

Drip a další kávové vybavení

Není drip jako drip! Ten náš nový od legendární japonské firmy Hario je plastový, tudíž lehoučký a téměř nerozbitný! A ještě k tomu červený a vážně krásný! Nejen dripy, ale kompletní vybavení pro milovníky kávy i čaje najdete na našem na eshopu.
Stačí si vybrat
Degustujte!

Balíčky degustační i jiné

Kávu, čaj, nebo raději obojí? Vyberte si některý z našich dárkových balíčků. Máme pro vás kombinaci s čajem a třtinovým cukrem, degustační set pěti káv, nebo trojbalíček našich největších kávových "trháků"
Vybírejte zde

Podzimní setkávání v kavárnách

Svařené víno

Společně na svařák do Minoru

Je tu. Sezóna svařeného vína, horké čokolády, nekonečné filtrované kávy a dezertů z dýně a jablek. Zastavte se a zahřejte se v kavárně ve Vodičkově. Otevřeno máme každý den do 10 hodin do večera.
Rezervovat stůl
Podzimní hummus

Barevný podzim v Karlíně

Oběd? Veřeče? Nebo jen trochu větší hlad? V Karlíně se menu zbarvilo do podzimních barev. Zastavte se s přáteli na hummus s matbuchou z pečených lilků, paprik a rajčat, nebo ajvarem. Pochutnejte si na houbovém kubovi s pečenými dýněmi nebo domácím chlebu se švestkovou marmeládou.
Rezervovat stůl
Citronový koláč

Nepřekonatelná chuť na sladké?

Zapomeňte na předsváteční stres a dopřejte si Evin piškotový koláč s jemným citronovým krémem zdobeným kokosem a granátovým jablkem. Nejlépe chutná v pohodlí kavárny v Londýnské s cappuccinem z naší kávy Rwanda Muhondo, nebo Nikaragua Finca El Guayabo. 
Rezervovat stůl 
Horký rybíz

Zmrzlí? Nachlazení?

Potřebujete se zahřát nebo zahnat nachlazení? Zastavte se v naší kavárně na Jiřího z Poděbrad na Horký rybíz s citronem a medem, svařený mošt od Hrušků nebo víno do Veverků. Skvěle ladí s dýňovými šneky i čoko bábovičkami. A navíc vás postaví na nohy! Spolehlivě.
Kudy k nám
Hezký zbytek dne přeje

Markéta, mamacoffee
marketa.kolanova@mamacoffee.cz
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601