Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
mamacoffee

Džezvy jsou zpět

džezva

Po krátkém období sucha, kdy džezvy v naší nabídce chyběly, jsou opět dostupné ve všech velikostech. Džezvu doma nemusíte mít pouze jako dekoraci, ale pokud máte rádi silnou kávu, tak vám bude skvělým pomocníkem. Jedná se o tradiční přípravu kávy zejména v arabských zemích. Často se také připravuje s cukrem a kořeněná kardamomem. Kávu s kardamomem, třtinový cukr z Malawi a měděnou džezvu si můžete pořídit dohromady v tomto balíčku. Jak snadno si můžete kávu v džezvě připravit doma, se podívejte v následujícím videu.

video džezva
CHCI DŽEZVU!

Novinky v pekárně mamacoffee

pekárna
Tak jako každý rok, se pro vás i letos snažíme průběžně obměňovat nabídku pekárenských výrobků. Neděste se - stálice jako brownie, mrkvový dort či jablečný závin i nadále zůstávají, ale přibudou také nějaké novinky. Mezi ty patří například jablečno-mrkvová bábovka, banánový dort, švestkový koláč s mandlemi, quiche s červenou řepou, rajčaty a tymiánem nebo mandlové sušenky. Všechny produkty připravujeme z kvalitních surovin, nepoužíváme konzervanty, barviva ani dochucovadla. Stavte se za námi a ochutnejte některé z výše zmíněných novinek. Budeme rádi, když nám dáte vaši zpětnou vazbu.

Guatemalo, těš se na nás

Už se nám stýská po slunných kávových plantážích, a tak jsme se rozhodli vydat se do Guatemaly. Z Guatemaly pochází dvě kávy z naší nabídky, Guatemala ADIBA a Guatemala FEDEPMA, a my se chceme podívat za farmáři, kteří je pěstují. Toto setkání samozřejmě není jediným cílem naší cesty, budeme cestovat po plantážích, sledovat místní podmínky pro farmáře a ochutnávat tolik káv, kolik jen půjde. Doufáme, že výsledkem cesty bude, že některou z těchto káv brzy ochutnáte i vy v našich kavárnách.
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601