Copy

Milí milovníci kávy,


tento e-mail začínáme s nabídkou. V týmu nám vznikla nová pozice - péče o velkoobchodní zákazníky. Nejraději bychom ji obsadili někým, kdo má rád mamacoffee stejně jako my, proto se obracíme na vás.
 
Péče o zákazníky
Nový kolega či nová kolegyně se bude starat o naše stávající odběratele, informovat je o změnách a novinkách, monitorovat pravidelné objednávky, poskytovat zákaznický servis ve spolupráci s našimi techniky a školitelkou Bertou. Takže krásná práce pro ty, kteří milují kávu, chtějí se v tomto tématu posouvat dál a zároveň dělat lidem radost a co nejlépe o ně pečovat. Více se dozvíte v inzerátu nebo přímo u naší personalistky Báry, která ráda zodpoví vaše případné dotazy na adrese zamestnani@mamacoffee.cz.

Budeme moc šťastní, když nám s hledáním pomůžete a přepošlete tuto výzvu svým přátelům, o kterých si myslíte, že by mohli mít zájem. Děkujeme!
přečtěte si o pozici více
Ethiopia Sidamo Nansebo
Navíc máme obrovskou radost, že jsme přidali na e-shop a do kaváren další kávu z Etiopie, na kterou jsme všichni už dlouho čekali. Jmenuje se Sidamo Nansebo, je to 100% arabika z původních etiopských odrůd. Kávovníky rostou v hustých lesích 2300 m n. m. v regionu West Arsi s výhledem na 4300 m vysokou Mount Batu. Plantáže jsou zavlažovány bystřinami, které stékají do regionů Sidamo, Chire a Bensa.

Producentem je firma Moplaco. Založil ji Řek Yannis Geogalis, který desetiletí žil v Addis Abebě. Poznali jsme ho během velice inspirativním setkání během naší první cesty za kávovými farmáři do Etiopie v roce 2007. Po jeho smrti převzala rodinnou firmu dcera Helena, která dále Moplaco rozvíjí. Firma má několik vlastních zpracoven výběrové kávy v oblasti jižní Etiopie. Jejich kávy z oblastí Yirga Cheffee jsou tradičně jedny z nejvýše hodnocených z celého regionu. Firma navíc podporuje řadu sociálních, vzdělávacích a ekologických projektů. Například podporuje školy v Yirga Cheffe Adame a Sidamo Segera nebo místní farmářky, které se věnují ekologickému včelaření.
ochutnejte novou kávu

Za celý tým mamacoffee zdraví
Agáta Hrdličková
která pečuje o dobré jméno mamacoffee
marketing@mamacoffee.cz
Facebook
Website
Instagram
YouTube
Twitter
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .