Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
Dobré tipy na dobré věci
Krásný den z mamacoffee

počasí nám dává najevo, abychom se venku nezdržovali dlouho a raději se se svými blízkými a přáteli sešli někde v teple. A takovým místem mohou být naše kavárny, které jsou skvělé k setkávání, ale také v nich můžete nakoupit dárky pro své blízké.

Nová káva z naší pražírny

Brasil fazenda Meia Pata

Brazilské potěšení

Pokud hledáte nápoj, kterým si můžete zpříjemnit chvíle v práci či domácí odpočinek, je jím nová káva Brasil fazenda Meia Pata z naší mamacoffee pražírny, kterou najdete ve všech našich kavárnách a na e-shopu.

Koupit kávu!

Setkávání u dobrého jídla

Víkendový brunch v Karlíně

Na brunch do Karlína

Máte chuť na líné nedělní ráno plné jídla a výborné kávy? Od neděle 10. prosince máte možnost takové zažít v naší kavárně v Karlíně. Nejen, že si tu můžete dopřát brunch, ale novinkou je také to, že máme otevřeno právě i v neděli.

Hummus s pečenou dýní

Rozloučení s dýňovou sezónou

Přijďte ochutnat hummus s dýní, omáčkou z dýňových semínek a koriandru, praženými dýňovými semínky a to vše doladěné k dokonalosti díky granátovému jablku. Tuto limitovanou edici si můžete dát ve všech našich kavárnách.

Udělejte radost druhým i sobě

Tipy na kávové dárky

Chcete obdarovat kávového nadšence? Připravili jsme pro vás zvýhodněné balíčky plné kvalitních produktů a naší kávy z mamacoffee pražírny. Najdete mezi nimi například balíček s moka konvičkou Bialetti Express 4, balíček s hrnkem Americano, balíček pro cestovatele, degustační kávový set a mnohé další.

Dárkové balíčky
SLEVA PRO VÁS
Chystáte se darovat pod stromeček zrnkovou kávu? Teď je ten pravý čas ji objednat! Káva totiž dosahuje nejlepších kvalit co do chuti a aroma do 4 týdnů od upražení.
A my pro vás máme příjemnou 15% SLEVU na všechny čerstvě pražené kávy v naší nabídce. Stačí objednat na našem eshopu během úterý 12.12.2017.
Přejít na e-shop
Hezký zbytek dne přeje

Lenka
mamacoffee
lenka.skerikova@mamacoffee.cz
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601