Copy
Hezký den z mamacoffee!
 
Nový rok nám v mamacoffee přinesl hned dvě nové kávy. To však není jediná novinka, kterou se vám chceme pochlubit! Za pár dní se můžete těšit na novou mamacoffee kavárnu! 

Velmi nás těší, že vám můžeme představit již třetí kávu od farmáře Paula Toleda Campos! Kávy od Paula se mezi vámi těší velké oblibě, z čehož máme obrovskou radost. V květnu jsme se osobně účastnili a pomáhali při sklizni a zpracování kávy na Paulových farmách. A mimo jiné jsme pro vás vybrali kávu Brazil fazenda Bananal. 

Fazenda Bananal je první farmou, kterou Paulův dědeček vlastnil a kde Paulo vyrostl. Přes 5 hektarů farmy zabírá prales, který podporuje druhovou pestrost okolí.

Káva nás nadchla svým plným tělem se sladkými tóny žlutého melounu. Potenciál této kávy se nejlépe rozvine, pokud je připravena jako espresso nebo v moka konvičce.

VÍCE INFORMACÍ O KÁVĚ ZDE
Druhou novinkou v naší nabídce se káva Nicaragua Los Pinos natural. S majitelem farmy Los Pinos, odkud pochází stejnojmenná káva, se osobně známe a přátelíme již několik let.

Byron Corrales je vyjímečný farmář, který již od roku 1986 farmaří čistě ekologicky, bez jakýchkoliv kompromisů. Na své farmě vybudoval unikátní systém, s ohledem na dlouhodobou ekologickou udržitelnost. I díky svému osobnímu přístupu ke každému kávovníku během roku i při sklizni, se kávy z jeho produkce každoročně umisťují mezi nejlepšími z Nikaraguy.

Káva Nicaragua Los Pinos je směsí odrůd Red Caturra a Red Catuai je zpracována suchou metodou. Intenzivní chuť s tóny nugátu, modrých hroznů a tmavého rumu vynikne jak při přípravě filtrované kávy, tak výraznějšího espressa.
VÍCE INFORMACÍ O KÁVĚ ZDE
A to nejlepší na konec? :) Již za pár dní se můžete těšit na otevření další mamacoffee kavárny. Uvidíme se v Praze Nuslích, konkrétně na adrese Jaromírova 34. Pro více informací ze zákulisí a detaily ohledně otevření kavárny sledujte náš Facebook nebo přímo Instagram či Facebook mamacoffee Jaromírova. 

Zdraví tým mamacoffee,
info@mamacoffee.cz

 
Copyright © 2019 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .