Copy


Hezký den z mamacoffee!


Hlásíme se s novou unikátní kávou v naší nabídce! V roce 2017 se dva členové našeho týmu - František a Michal vydali do Indonésie, konkrétně na Sumatru. Cílem jejich cesty bylo seznámit se s podmínkami pěstování a zpracování kávy v Indonésii a navázat vztah s místními farmáři. První výsledek působení mamacoffee na Sumatře můžete od dnešního dne ochutnat! Kávu Indonesia Sumatra Huta Raja máme v omezeném množství a v zakoupení je v zrnu i jako mletá pouze v našich kavárnách. Ochutnejte tuto unikátní kávu co nejdříve, je jí pouze limitované množství. Káva se ideálně hodí na přípravu v moka konvičce.
O našem projektu v Indonésii se více můžete dočíst na našem blogu zde. Doporučuji také jeden z dílů našeho podcastu přímo s Františkem, kde se o našem působení a spolupráci s farmáři kolem jezera Toba dozvíte mnoho zajímavého.  
 
INFORMACE O KÁVĚ INDONESIA SUMATRA HUTA RAJA

Všude kolem vrcholí předvánoční shon, proto se netlačte v obchodech a vyřešte Vánoce v mamacoffee!

Darujte kávu na celý rok! Díky členství v naší Kávové rodině zajistíte přísun kvalitní kávy na následujích dvanáct měsíců. V rámci našeho předplatného získáte šest 250 g balení kávy mamacoffee (kávu zasíláme vždy začátkem lichého měsíce), originální ručně vyráběný porcelánový hrnek mamacoffee, účast na profesionálním workshopu na téma domácí příprava kávy a online dárkový certifikát. 
 
OBJEDNEJTE ČLENSTVÍ V KÁVOVÉ RODINĚ ZDE
Pokud chcete objednat vánoční dárek na našem eshopu, garantujeme Vám dodání do Vánoc při objednávce učiněné do 17.12. V případě volby osobního odběru objednávky v některé z našich kaváren, garantujeme dodání objednávek učiněných nejpozději 20.12.
I po tomto datu však u nás můžete pořídit skvělé dárky pro každého milovníka kávy. Přímo v našich kavárnách můžete zakoupit dárkové balíčky, kávové příslušenství a mnoho dalších dárků, na které rozhodně nebude sedat prach! 

V našich kavárnách nově zakoupíte vybrané produkty japonské designové značky KINTO. Tato značka v sobě spojuje unikátní design a funkčnost. A na jaké produkty se můžete těšít? V nabídce máme termosky různých barev i velikostí, plastové i porcelánové dripy, filtry, skleněné konvičky a výhodné dárkové sety. KINTO prodáváme pouze v kavárnách mamacoffee Vodičkova, mamacoffee Sokolovská a Café Jedna

A jaké další dárky u nás můžete pořídit? Nabízíme dárkové poukazy do našich kaváren v hodnotě 250 Kč. Poukazy jsou přenosné a jejich hodnotu můžete čerpat postupně v průběhu následujících šesti měsíců. 

Ideálním dárkem je rovněž náš degustační kávový set. Obsahuje tři balení kávy po 100 g. Vybrali jsme pro vás kávy z různých zemí s odlišnými chuťovými profily, abyste mohli z naší nabídky vyzkoušet co nejvíce. Kávy jsou zabaleny v decentní papírové krabici. 

Každého určitě potěší i krásný plecháček v unikátním mamacoffee designu s motivy kávy a jejích příprav. 

Kávu nebo čaj? Darujte obojí! Dárkový balíček Dobroty obsahuje kávu Nikaragua Women's project Aranjuez, zelený čínský čaj jasmínový a fairtrade třtinový cukr ze Svazijska. 

V našich kavárnách také zakoupíte další zajímavé dárkové sady, například balíček džezva obsahující džezvu a kávu s kardamomem či balíček "plátěná taška", který kromě originální tašky obsahuje i kávu Bio Uganda Rwenzori Mountains a plecháček. 
PROHLÉDNĚTE SI KOMPLETNÍ NABÍDKU DÁRKŮ ZDE

Za celý tým mamacoffee zdraví
Kamila

kamila.hravova@mamacoffee.cz

 
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .