Copy


Hezký den z mamacoffee!


Poslední dobou se u nás událo spoustu skvělých věcí, o které byste neměli přijít! 

Odstartovali jsme kampaň mamacoffee odpovědně. Brčka již dáváme pouze na vyžádání, pečlivě plánujeme dopravu, místo nakupování nových věcí preferujeme opravu stávajících a mnoho dalšího. Pokud si k nám chodíte pro kávu s sebou, určitě jste již využili možnosti nechat si udělat kávu do vlastního hrnečku a kromě dobrého pocitu jste ještě získali slevu 5 Kč. 

 

PŘEČÍST ČLÁNEK O MAMACOFFEE ODPOVĚDNĚ

V nabídce máme novou bezkofeinovou kávu - Peru Sol & Café SWP. Ani při výběru bezkofeinových káv do našeho sortimentu nerezignujeme na kvalitu. A proto vybíráme pouze takové kávy, které si i po odstranění kofeinu zachovají vysokou kvalitu a skvělou chuť, která zaujme každého milovníka kávy. 

Kam se z kávy poděl kofein? Tato káva byla zbavena kofeinu nejšetrnějším existujícím způsobem, a to švýcarskou vodní cestou (Swiss Water process). Díky tomuto patentovanému procesu a výběru nejkvalitnějších zrn si káva ponechává maximum původní chuti.
 

Po částečné rekonstrukci se opět otevřely brány naší kavárny mamacoffee Vodičkova. Už jste se byli podívat? 
 

Za celý tým mamacoffee zdraví
Kamila

kamila.hravova@mamacoffee.cz

P.S. Můj soukromý tip na kávu? Do naší nabídky se vrátila baristy i zákazníky oblíbená Bio Ethiopia Yirgacheffe Koke. Vyzkoušejte ji i vy! 
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .