Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
Brasil fazenda Santa Mariana
Hezké dopoledne z mamacoffee,

máme pro vás novou kávu. Z Brazílie! Chutná po kakau, nugátu a černém rybízu. Je absolutně skvostná na espresso, její chuť se krásně rozvine také v moka konvičce.
Chci ochutnat novou kávu!

Káva přímo od farmáře


Je tomu téměř rok, co jsme navštívili kávové farmy rodiny Paula Toleda Campos. Podívali jsme se na jejich plantáže, vyzkoušeli si sklizeň kávy a ochutnali desítky kávových vzorků. Káva z plantáže Santa Mariana nás nadchla prakticky okamžitě. Ještě na farmě jsme proto domluvili přímý dovoz kávy z poslední sklizně do naší pražírny a jak se na Brazílii sluší a patří, obchod řádně zapili domácí pálenkou z cukrové třtiny cachaça.

Farmář Paulo a jeho syn Paulino následně navštívili Českou republiku, naši pražírnu i kavárny. Čekají nás hodně zajímavé společné projekty, o kterých vám již brzy prozradíme víc.
Paulo Toledo Campos se synem Paulinem a Danielem Kolským
Okolí kávové farmy

Další novinky, které potěší

Moka konvička Bialetti Venus 6

Moka konvička Bialetti Venus 6

Nerezová varianta tradiční italské hliníkové moka konvičky je ideální na domácí přípravu silné kávy (až 6 šálků). Je vhodná na všechny druhy varných desek, včetně indukční.
 

KOUPIT

Plecháček

Plecháček

Plechová klasika všech klasik v originálním černobílém designu mamacoffee. Plecháčku sluší káva, kakao i čaj – záleží jen na vás. Na první pohled se do něj zamiluje váš AeroPress nebo drip.
 

KOUPIT

Černý čaj Pu Erh Organic

Černý čaj Pu Erh Organic

Tradiční čínský čaj, který vás krásně zahřeje během chladných, jarních rán. Jeho chuť je velmi harmonická, komplexní, příjemně zemitá s lehkými ořechovými tóny.
 

KOUPIT

čajová konvička For Two

Čajová konvička For Two

Konvička z borosilikátového varného skla s obsahem 400 ml. Odolná vůči teplotě až do 450 °C. Lze ji používat v mikrovlných i horkovzdušných troubách.
 

KOUPIT

Krásný den z mamacoffee přeje

Markéta
marketa.kolanova@mamacoffee.cz

PS: Natočili jsme pro vás reportáž z naší brazilské výpravy za kávou. Podívat se na ni můžete zde.
PPS: Jak si správně připravit kávu v moka konvičce? Poradíme v našem videu.
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601