Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.
Podzim v kavárně
Hezké odpoledne z mamacoffee

nejlepší podzim je ten, strávený v kavárně ... nebo, jak by dodal náš vrchní pražič, v pražírně. Pražírna je totiž aktuálně místem největšího dění - přicházejí k nám nové kávy z posledních sklizní. První z nich je bezkofeinová fair trade novinka z Hondurasu, Honduras Capucas SWP decaff. Fairtrade Organic.

Káva byla připravena švýcarskou vodní cestou, způsobem, jež zachovává maximum původní chuti kávových zrn bez použití chemických rozpouštědel. Jedná se o bio speciality coffee s plnou chutí kakaa, jemného grepu a mandlí. Kávu si od dnešního dne můžete pořídit na eshopu i v kavárnách
Ochutnat nejnovější kávu
Na cestě do pražírny je také 100% arabika z Nikaraguy od našeho dobrého známého, farmáře Byrona Corralese z oblasti Aranjuez, Matagalpa. Krásně vybalancovaná káva jemné kyselosti s tóny oříšků, mléčné čokolády a ananasu bude ideální na espresso. Jen si na ni budeme muset ještě chvíli počkat.

Čekání si můžete zpříjemnit večeří v mamacoffee Vodičkova nebo návštěvou kofeinem nabitého festivalu - Prague Coffee Festival.  

Kam v říjnu? Na večeři do Vodičkovy, na festival do Hybernské

Na večeři do Vodičkovy

Na večeři do Vodičkovy

Kavárna ve Vodičkově není jen útulné útočiště, ale také ideální místo na společnou večeři. Během podzimu u nás ochutnáte například ukrajinské varenyky nebo houbové rizoto s parmezánem. Skvěle ladí se sklenkou vína od Veverků. A nakonec? Čokoládové brownie!  

Vyrazit na večeři

Prague Coffee Festival

Prague Coffee Festival

Zastavte se tento víkend 14. - 15. října na kofeinem nabité akci, Prague Coffee Festivalu 2017. V prostorách Kampusu Hybernská na vás čekají desítky českých i zahraničních pražíren s tou nejlepší kávou, jakou jste kdy ochutnali. Chystají se také přednášky, cuppingy, workshopy a soutěžní souboje baristů ...  mamacoffee na akci nebude chybět! Kromě skvělé kávy pro vás máme i soutěž o kávové předplatné.

Zakoupit vstupenky

Nechybí vám? Dárkový poukaz na vše, co máte rádi

Dárkový poukaz
Máme pro vás dárkový poukaz na veškerou konzumaci v našich kavárnách (vč. připravovaných sezónních novinek - kávu z Nikaraguy, nové  snídaňové menu v Karlíněhummus s olivovou tapenádou a ratatouille v Minoru, dýňové speciality naší pekařky Evy a mnoho dalšího).

Pořídit poukaz

Pohodový týden přeje 

Markéta, mamacoffee
marketa.kolanova@mamacoffee.cz

PS: Už jste byli na kurzu přípravy kávy? Teď je ten správný čas! Společně se školiteli z Coffee Embassy jich pro vás máme hned několik. Naučte se vyšvihnout krásný latte art, připravit kávu v AeroPressu nebo "jen" potrénovat chuťové buňky na cuppingu, profesionální ochutnávce káv.

PPS: Máme pro vás nové Kavárenské noviny! Tentokrát přináší rozhovor s nikaragujským kávovým farmářem Josem "Chepem" Manuelem Betancoem například o tom, proč se potomci latinskoamerických farmářů nechtějí věnovat pěstování kávy, článek o životě v Brazílii a mnoho dalšího. Přečtěte si v našich kavárnách nebo na webu

PPPS: Nakoupili jste u nás na eshopu? Byli jste spokojeni? Máme něco zlepšit? Prosím, dejte nám vědět na objednavky@mamacoffee.cz nebo na Zboží.cz. Děkujeme! Vaše zpětná vazba je pro nás ohromně důležitá.
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601