Copy

Milí milovníci kávy,


posíláme pozdrav z Brazílie, kde momentálně pomáháme se sklizní u našeho přítele a skvělého kávového farmáře Paula Toleda Campose. Kdyby vás tahle cesta zajímala podrobněji, určitě sledujte aktuality na našem Facebooku. V tomto e-mailu vám představíme novou kávu z Nikaragui a její příběh. Prozradíme, jak nejlépe připravit skvělou kávu na cestách a v neposlední řadě se s vámi podělíme o tipy našich provozních na to nejlepší, co vám v létě nabídnou jednotlivé kavárny. Přejeme vám příjemné čtení.

 

Nikaragua Enrique & Silvia není jen skvělá káva
Naše nová 100% arabika z Nikaragui je velmi kvalitní výběrovou kávou. Má plné, krémové tělo, je středně pražená, ucítíte z ní mléčnou čokoládu, zralé třešně a jasmínové tóny s podchutí marcipánu. Nejlépe si ji vychutnáte filtrovanou, případně jako výraznější espresso.

Má za sebou i velmi inspirující příběh. Enrique a Silvia koupili kávovou farmu v Nikaragui v oblasti Matagalpa v roce 2004. Od té doby za peníze utržené z prodeje kávy podporují neziskové organizace, které se zaměřují na vzdělávání dětí v této oblasti. Farma se tak stala významným bodem zdejší komunity nejen poskytováním kvalitního vzdělání, ale i velkým počtem pracovních míst, která jsou férově zaplacená.
ochutnejte novou kávu


Nejlepší káva na cestách

Nedáte dopustit na dobře připravenou kávu, ale rádi cestujete do přírody na lehko? Už se nemusíte odbývat přísunem kofeinu v 3+1 pytlíčku. Máme pro vás lepší variantu, kterou stačí zalít horkou vodou. Vemte si s sebou naši cestovatelskou sadu s aeropressem. Najdete v ní naši novou kávu Nikaragua Enrique & Silvia, aeropress a stylový plecháček. Vše v praktickém obalu šitém na míru.

Pokud se chcete na vlastní oči přesvědčit, jak snadné je si v přírodě připravit lahodnou kávu, naše baristka Terka vám to ukáže:
Tato sada také zaručeně potěší každého milovníka dobré kávy, a je tedy skvělým dárkem.
pořiďte si cestovatelskou sadu
Letní hity mamacoffee kaváren
Jednotlivé kavárny si pro vás na léto připravily speciální letní menu. Zeptali jsme se provozních, co byste v jejich kavárnách neměli v létě minout:

Daniela z Vodičkovy radí dát si nestárnoucí klasiku - filtr na led
Paula z Karlína doporučuje víkendové brunche a směs slaných a sladkých snídaní.
Štěpán láká do Café Jedna na skvělou melounovou limonádu… a na klimatizaci. :)
Miluše vám v Nuslích připraví ledové kakao s kokosovým mlékem. (na fotce výše)
Karel z Londýnské nedá dopustit na stín pod stromem na zahrádce, kde nejlépe chutná espresso s tonicem.
Vojta z Jiřáku vás zve na košíček s karamelem, ke kterému se nejlépe hodí filtr na ledu. 

Už jste něco z našich letních specialit ochutnali? Napište nám na Instagram nebo Facebook, co máte nejradši.

 

Pokud jste se pročetli až sem a máte navíc zájem poznat mamacoffee ještě lépe, zbystřete. Hledáme nové kolegy do obchodního týmu (který mimo jiné také spolupracuje právě na tomto newsletteru). Konkrétně jde o pozice: vedoucí obchodního oddělení a obchodní zástupce/zástupkyně a péče o zákazníky. Kdybyste měli zájem nebo o někom takovém věděli, budeme moc rádi za tip na zamestnani@mamacoffee.cz
 

Za celý tým mamacoffee zdraví
Agáta Hrdličková
koordinátorka marketingu
marketing@mamacoffee.cz
Facebook
Website
Instagram
YouTube
Twitter
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .