Copy
mamacoffee káva s příběhem

srpen 2014
Vyzkoušejte skvělou novou kávu z Indonésie

Zítra u nás za dopravu neplatíte!

eshop mamacoffee

Zítra, ve středu 20. 8., se na našem e-shopu opět koná akce - Den bez dopravy.

Už jste vyzkoušeli naši espresso směs Dejavu? Pokud ne, je to ideální příležitost. Akce se vztahuje na veškeré zítřejší objednávky bez omezení. Ochutnejte tak například náš darjeeling, pořiďte si ruční mlýnek na kávu Porlex nebo udělejte někomu radost dárkovým poukazem. Pouze objednáte, zaplatíte a my vám to domů doručíme zdarma.

A neváhejte, ať to stihnete do zítřejší půlnoci.
 

Další číslo Kavárenských novin 

Kavárenské noviny

Na začátku roku 2014 jsme ve spolupráci s Českým rozhlasem Radiožurnál odstartovali projekt Kavárenských novin a nyní je ve vašich oblíbených kavárnách jejich druhé číslo.

V tomto vydání si můžete přečíst rozhovor s naším pražičem Michalem Prasličkou, ohlédnutí za výletem na London Coffee Festival 2014 nebo třeba rozhovor s olympijskou vítězkou Evou Samkovou. Kavárenské noviny vychází čtvrtletně a kromě rozhovorů a dalších pravidelných rubrik volně sledují aktuální dění.

Kavárenské noviny jsou volně k přečtení a ponechání si ve všech kavárnách mamacoffee a v dalších pražských i mimopražských kavárnách. Pro ty, kteří preferují digitální formát před papírem jsou také volně ke stažení na webu Kavárenských novin


Baristický set

Staňte se baristou


Pro začínající baristy či pouze kávové nadšence jsme připravili sadu základního vybavení od značky Motta. K úspěchu totiž nestačí pouze nadšení, ale jsou potřeba také kvalitní technologie.
Sada obsahuje nerezový tamper a tampovací stanici, teploměr na mléko, dvě nerezové latiéry a pomůcky na čištění kávovaru. A můžete začít!
Panama Rancho Gotta

Panama Rancho Gotta


Výsledkem naší loňské kávové cesty Střední Amerikou je tato nová káva v nabídce mamacoffee.
Arabica s lehčím chuťovým profilem od panamského farmáře Arnolda Picoty nám dělá radost každý den. I do budoucna se budeme snažit dovážet kávy nakoupené přímo na základě osobní zkušenosti z dané farmy.

Třtinový cukr

Třtinový cukr


Ve všech našich kavárnách i na venkovních akcích používáme Fairtrade třtinový cukr z Malawi. Vyznačuje se přirozeně světle hnědou barvou, vůní po medu a ovoci a příjemnou chutí s karamelovými tóny. Díky své nižší sladkosti také tolik nepotlačuje přirozenou chuť kávy a čaje. Vyzkoušejte ho.

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601
info@mamacoffee.cz