Copy

Milí milovníci kávy,


sledujete-li naše sociální sítě, možná se k vám dostalo, že se za námi v Praze byli podívat naši kávoví farmáři z Brazílie a z Nikaraguy. Přijeli se podívat, jak připravujeme jejich kávy a zároveň se seznámili s našimi baristy i zákazníky na Prague Coffee Festivalu. Nebyla to žádná náhoda. Spolupracujeme s nimi velmi úzce, protože díky projektu mamacoffee DIRECT nakupujeme kávu přímo od nich, nikoli na kávové burze nebo od obchodníků s kávou, jak bývá zvykem. Díky tomu můžeme efektivněji podporovat tamní kávové komunity a zároveň společně s farmáři neustále vylepšovat proces pěstování a zpracování kávy. Výsledkem je pak vynikající káva, kterou můžete pít s klidným svědomím, že všichni, kdo se podíleli na jejím pěstování a zpracování pracují za férových podmínek.
více o mamacoffee DIRECT

mamacoffee na Prague Coffee Festivalu

Letošní Prague Coffee Festival se opravdu vydařil. Měli jsme prezentace na brew baru i espresso baru. Návštěvníci tak mohli ochutnat dva naše podzimní signature drinky - Šípkové espresso s domácím šípkovým sirupem a Appear brew - filtrovanou kávu s hruškovým moštem na ledu. Ty byly mimochodem k mání i v rámci festivalových ozvěn v našich kavárnách. K festivalové kávě jsme nabízeli i zákusky z naší pekárny a náš pražič Michal měl opět tolik návštěvníky oblíbené ukázky pražení.

Spolupráce s mamacoffee

Kromě pražírny, kaváren a pekárny je důležitou součástí mamacoffee také velkoobchodní spolupráce. Chtěli byste odebírat naši férovou výběrovou kávu do kanceláře a připravovat si z ní kvalitní filtr v moccamasteru od nás? Nebo s blížícím se prosincem vymýšlíte čím odměnit své obchodní partnery a zákazníky? To všechno můžete vyřešit přímo s námi.

Kontaktujte naši Kristinu (kristina.faltejskova@mamacoffee.cz), se kterou jistě najdete společnou řeč.


Za celý tým mamacoffee zdraví

Agáta Hrdličková
ta, která pečuje o dobré jméno mamacoffee
 
Facebook
Website
Instagram
YouTube
Twitter
Copyright © 2018 mamacoffee s.r.o. 
mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
169 00 Praha 6
IČ: 283 64 601


Máš toho ke čtení dost? Můžeš změnit nastavení  nebo odhlásit se z odběru newsletterů .