Copy
Nezobrazuje se Vám newsletter správně?
Zobrazte jej v prohlížeči.

Etiopie podruhé

mamacoffee

Nedávno jsme se vrátili z naší druhé letošní cesty do Etiopie. Tentokrát jsme ale Etiopii navštívili během právě probíhající sklizně. Díky tomu jsme měli příležitost ochutnat řadu nových káv, ať už z produkce větších či menších farem. Během cuppingů nás několik káv oslovilo, a tak bychom některé z nich rádi zařadili do naší nabídky. Také jsme zjišťovali možnosti zpracování kávy přímo v Etiopii, což je bod, kterého bychom v budoucnu rádi dosáhli. Nic není nereálné, uvidíme...

Dárkové sety a příslušenství

Balíčky

Pokud byste rádi udělali sobě nebo jinému kávovému nadšenci radost, podívejte se na naši nabídku dárkových setů, kávového příslušenství a zrnkové kávy. Dali jsme pro vás dohromady několik balíčků, s kterými budete schopni si doma připravit kvalitní kávu. Ať už jde o různé přípravy filtrované kávy nebo například moka konvičku, myslíme si, že se jedná o vhodné a mnohem levnější varianty k domácím espresso kávovarům. Zkuste si to sami a na dobré espresso si raději zajděte do kavárny.

Eshop během svátků

video aeropress
Vážení zákazníci,
abychom Vám stačili dodat zboží před vánočními svátky, posílejte, prosím, Vaše objednávky nejpozději ve čtvrtek 18. 12. 2014.
 
Fair Balírna funguje ve všechny pracovní dny, zavřeno je pouze o vánočních svátcích a na Nový rok, přesto na expedici zboží potřebujeme 2 dny.
 
Vyzvednutí zboží v kavárně mamacoffee Sokolovská 6/85, Praha 8 je však možné jen v otevírací době kavárny. Kavárna je zavřena od 24.12. do 28.12. a dále také na Silvestra 31.12. i na Nový rok 1.1.2015.
 
Nadále pro Vás platí 3 MOŽNOSTI objednání:  Přejeme Vám především klid a pohodu s cukrovím a kávou!
mamacoffee & Fair Balírna s. r. o.
mamacoffee.cz
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
Naše kavárny

mamacoffee s.r.o.
Osmého listopadu 48
Praha 6, 169 00
IČ: 28364601
DIČ: CZ28364601