Copy
FiremniAkce.cz
Nezobrazuje se Vám email správně? Klikněte zde pro zobrazení v prohlížeči.
Dobrý den,

ještě před začátkem prázdnin pro Vás máme dvě pozvánky na exkluzivní MICE tripy. Budou se konat až v září, ale uzávěrka 1. kola přihlášek je už 4. července. Tak si pospěšte a rezervujte si místo. Náklady spojené s výlety jsou plně hrazené pořadateli (doprava, ubytování, stravování, program).
V polovině září Vás rádi přivítáme v Ústeckém kraji.

Navštívíte:
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, Gotický hrad Litoměřice a prostory Domu kultury, hotel  Větruše, Best Western Vladimír Ústí nad Labem, zámek Děčín, Hřensko, Kyjovské údolí, Dům Českého Švýcarska Krásná Lípa, Aparthotel Krásná Lípa,  Křinický pivovar, hotel Cascade Most, Chrám chmele a piva v Žatci

>>> Kompletní program zde

Uzávěrka přihlášek 1.kola je 4.7.2015.
Akce je pořádána North West Bohemia Convention Bureau ve spolupráci s portálem firemniakce.cz a Czech Convention Bureau a je určena organizátorům MICE akcí, pořadatelům firemních akcí, eventovým a incomingovým agenturám a korporátním firmám.


 
► ► ► PŘIHLÁŠKA - Ústecko ◄ ◄ ◄
V druhé polovině září Vás zveme tentokrát do Pardubického kraje.

Navštívíte:
Hotel Euro Pardubice, Wellness Hotel Vista Dolní Morava, Evropské školící centrum v Litomyšli, Golf Resort Kunětická hora, EA Hotel Kraskov, kongresové centrum AFI Palace, Kongres Hotel jezerka na Seči

>>> Kompletní program zde

Uzávěrka přihlášek 1.kola je 3.7.2015.
Akce je pořádána East Bohemia Convention Bureau ve spolupráci s portálem firemniakce.cz a Czech Convention Bureau a je určena organizátorům MICE akcí, pořadatelům firemních akcí, eventovým a incomingovým agenturám a korporátním firmám.


 
► ► ► PŘIHLÁŠKA - Pardubicko ◄ ◄ ◄
Pěkné dny!
Váš portál FiremniAkce.cz


Veronika Vajnarová
777 226 603
vajnarova@rain.cz

 
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Website
Website
Copyright © 2015 Liventa s.r.o., All rights reserved.


odhlásit odběr    editovat profil

Email Marketing Powered by Mailchimp