Newsletter
Numer: 008-04.2014
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo,
skorzystaj z tego Linku.

Newsletter

Numer: 008-04.2014

Nowy certyfikat ISO dla getsix®


Miło jest nam Państwa poinformować, iż getsix® jako wiodący dostawca kompleksowych usług outsourcingowych m.in. z zakresu księgowości i kadr, rozpoczął proces certyfikacji ISO / IEC 27001:2013 – wdrażanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI). (więcej)

Targi B2B – 21 marca 2014, Wałbrzych


getsix® z przyjemnością Państwa informuje, iż dn. 21 marca wzięliśmy udział w targach usług outsourcingowych B2B w Wałbrzychu. Wydarzenie to było znów znakomitą okazją do promowania naszych najwyższej klasy usług oraz nawiązania wielu nowych, ciekawych kontaktów. (więcej)

Warsztaty z getsix® - Podatki


Prezentacja "Mobilny dostęp do Extranetu getsix® oraz "Usługi raportowe" + warsztaty “e-Commerce – Podatki w centrum uwagi”* - 19 marca 2014r. we Wrocławiu

getsix® aktywnie wsparł wydarzenie III Creativro Culture of e-Commerce wypełniając poranek 19 marca warsztatami z zakresu przepisów podatkowych. Impreza była bardzo udana, z kilkoma bardzo ciekawymi punktami dyskusji, a uczestnicy wyraźnie doceniali nasze doświadczenie w tej dziedzinie. (więcej)

Więcej o getsix®


Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nasz najnowszy informator na temat usługi "getsix® Mobile Extranet dla iPhone’a i iPada". Informator jest dostępny w formacie PDF:

Fakty i liczby


Stan poniższych wartości z dnia 4 kwietnia 2014 r.

Targi InEnerg – marzec 2014 – Wrocław


Niniejszym jest nam miło poinformować Państwa, iż w dniach 04-06 marca 2014r. firma getsix® wzięła udział w międzynarodowych targach z dziedziny energii odnawialnej InEnerg. Wydarzenie to dało nam możliwość promowania naszych wysokiej klasy usług oraz nawiązania wielu nowych, interesujących kontaktów. (więcej)

getsix® członkiem międzynarodowego związku outsourcingu


getsix® z przyjemnością informuje, że staliśmy się członkiem kolejnego stowarzyszenia - Niemiecko-Austriacko-Szwajcarskiego Stowarzyszenia Outsourcin- gowego OUTSOURCING VERBAND.

Stowarzyszenie to tworzy wiodącą sieć przemysłu i wiedzy dla organizacji i profesjonalistów z sektora BPO, ITO oraz SSC w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. (więcej)

Zainteresowanie naszymi usługami wzrasta!


Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż grono naszych Klientów powiększyło się o 4 kolejne firmy, co świadczy o tym iż zaufanie do usług getsix® cieszy się stale rosnącym zaufaniem:

  • międzynarodowa firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w ponad 35 krajach specjalizuje się w dostarczaniu swoim odbiorcom szeroko rozumianych rozwiązań IT w systemie kart płatniczych i walidacji transakcji
  • sieć butików zlokalizowanych w popularnych galeriach na terenie całego kraju, oferująca markową odzież dla aktywnie spędzających czas zarówno kobiet jak i mężczyzn
  • dwa kolejne przedsiębiorstwa to firmy średniej wielkości: jedna z nich działa prężnie w rolnictwie druga zajmuje się recyklingiem

Wywiad z pracownikiem getsix®


Elżbieta Kamińska – Księgowa

Elżbieta jest cenionym pracownikiem w zespole getsix® od ponad 14 miesięcy.

Jaka jest Pani rola w getsix®?
Jestem księgową w getsix® Poznań. Do moich obowiązków należy dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług księgowych. Ponieważ nasi Klienci działają w bardzo różnorodnych branżach, wymaga to ode mnie kompleksowego zrozumienia zagadnień podatkowo-księgowych. Wszyscy Klienci którymi się obecnie opiekuję, są przesiębiorstwami polskimi z kapitałem zagranicznym. Mimo, iż nasze biuro mieści się w Poznaniu, w gronie naszych Klientów znajdują się firmy zarówno ze Szczecina jak i z województwa dolnośląskiego.

Co lubi Pani najbardziej w pracy w getsix®?
Zaskoczyło mnie, jak duże możliwości rozwoju dała mi praca w Grupie getsix®. Nigdzie do tej pory nie nauczyłam się tak dużo w tak krótkim czasie jak właśnie tu. getsix® stawia bardzo na samodzielność pracowników a tym samym na ich indywidualny rozwój. W pracy ciągle się coś dzieje a zadania – w zależności od zapotrzebowań Klienta – bywają bardzo urozmaicone. Nuda? ...a co to jest? – bo nie pamiętam.

Czy chciałaby się Pani podzielić z nami uwagami przekazanymi od obecnych lub potencjalnych Klientów?
Uwagi od Klientów wpływają zazwyczaj do działu Customer Relation – do moich koleżanek. Z rozmów z nimi wiem, że Klienci cenią sobie u nas szerokie wsparcie na płaszczyźnie biznesowej jak również wysoki poziom i ciągły rozwój technologii. Rozwiązania IT stworzone przez getsix® umożliwiają Klientom stałe śledzenie swoich danych finansowych z pracy czy z domu. Nasi informatycy chętnie służą pomocą. Ostatnio stworzyli dwa nowe, ciekawe narzędzia: Raporty Mobilne oraz Mobilny Extranet – usługi bezpłatne odbierane za pomocą iPhone’a lub iPada.

Gdyby mogła Pani być przez jeden dzień kimś innym, kim chciałaby Pani być i dlaczego?
Od zawsze niestandardowo uwielbiam morze i to o każdej porze roku. Jako mała dziewczynka chciałam się wyprowadzić z Poznania i zostać marynarzem. Byłam zbulwersowana, że nie ma odpowiednika słowa kobiety marynarza - "marynarka" - no to nie brzmi. Jeden dzień to trochę mało, ale chciałabym być kapitanem na wielkim żaglowcu wypływającym w bezkresny ocean.

Jeśli znalazłaby się Pani na bezludnej wyspie, jakie 3 osoby chciałaby Pani mieć przy sobie?
Na piękną, zieloną i słoneczną bezludną wyspę, w tym przypadku może być na jeden dzień, zabrałabym oczywiście moją najbliższą rodzinę - akurat jest nas czworo.

Prawo podatkowe


Nowe limity dochodowe dotyczące m.in. statusu małego podatnika

Z dniem 1 stycznia 2014 weszły w życie nowe limity dochodowe dotyczące m.in. statusu małego podatnika bez konieczności prowadzenia ksiąg rachunkowych. Są one wyższe niż dotychczas. (więcej)

Co grozi za niezłożenie informacji o samochodzie firmowym?

Podatnicy korzystający z samochodów osobowych wyłącznie w celach służbowych, prowadzący ewidencję pojazdów, są uprawnieni do odliczenia całości VAT. (więcej)

Nowe zasady odliczania VAT przy wewnątrzwspólnotowym nabyciu towaru

Z dniem 1 stycznia 2014 roku weszło w życie prawo do odliczenia VAT naliczonego z tytułu wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów (WNT) na zasadach ogólnych. (więcej)

Firmy potrzebują podpisu elektronicznego dla Fiskusa

Od 2015 osoby prywatne oraz prawne będą mogły składać swoje zeznania podatkowe drogą elektroniczną. (więcej)

Księgowość


Obowiązujące terminy podczas sporządzania sprawozdania finansowego

Jednostki objęte wpisem do KRS przekazują swoje sprawozdania finansowe do właściwego rejestru sądowego. (więcej)

Gospodarka i polityka


Polska gospodarka wzrosła w 4 kwartale o 2,7%

Według tymczasowych wyników badań Głównego Urzędu Statystycznego polska gospodarka wzrosła w porównaniu rocznym w ostatnim kwartale 2013 o 2,7%. (więcej)

Spośród 14% bezrobotnych, 9,8% szuka pracy

W styczniu 2014 Główny Urząd Statystyczny ustalił stopę bezrobocia na poziomie 14%, w roku 2013 współczynnik ten wynosił w styczniu 14,2%. (więcej)

Wzrasta wydajność pracy w Polsce

Dn. 30 stycznia GUS opublikował wyniki badań na temat wydajności pracy w Polsce. W stosunku do roku poprzedniego wydajność w roku finansowym 2013 wzrosła o 3,2%. (więcej)

Fundusze Europejskie na lata 2014-2020

Szanowni Państwo,

dn. 30.01.2014 podczas spotkania członków Europa Forum, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przedstawił prezentację na temat Funduszy Europejskich zaplanowanych na lata 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z tą interesującą lekturą. Jeżeli chcą Państwo pobrać prezentację prosimy kliknać tutaj.

Materiały na powyższy temat mogą Państwo również znaleźć w zakładce "Zasoby".

Nasze lokalizacje


Profil


Strony internetowe


Odwiedź nas


Publikacje


Nasze członkostwa


Nasze partnerstwo


Nasze certyfikatyWskazówka:

Aby zapobiec usuwaniu Newslettera przesłanego od getsix Group przez Państwa filtr antyspamowy, prosimy Państwa o zapisanie adresu nadawcy, który został użyty w niniejszym e-mailu do Państwa kontaktów e-mailowych. Proszę poniżej kliknąć „Odpowiedz” a następnie kliknąć na adres e-mailowy prawym przyciskiem myszki.

Ochrona danych osobowych:

Dane osobowe abonenta są przetwarzane przez getsix Group zgodnie z obowiązującymi przepisami, getsix Group zobowiązuje się do nie przekazywania ich osobom trzecim. Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883) abonenci niniejszego Newslettera posiadają pełny wgląd do swoich danych osobowych oraz możliwość ich aktualizacji.

Wykluczenie odpowiedzialności:

Niniejszy Newsletter nie zastępuje porady prawnej odpowiedniej dla pojedynczych przypadków. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie informacji z broszury w pojedynczych przypadkach.

Zachowanie poufności:

Zawartość niniejszego e-maila jest poufna. Wiadomość jest przeznaczona wyłącznie dla jej adresata. Jeśli nie jest Pan/i adresatem niniejszej wiadomości, informujemy, że jej rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze jest zabronione. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nadawcy o fakcie jej otrzymania oraz usunięcie wiadomości bez otwierania załączników. Dziękujemy za kooperację w tej kwestii.

Copyright © 2014 by getsix®. All rights reserved. | Rezygnuję | Zmień ustawienia.