Newsletter
Numer: 010-06.2014
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo,
skorzystaj z tego Linku.

Newsletter

Numer: 010-06.2014

getsix® Services zdobyło kompetencje Microsoft Silver Hosting


getsix® uzyskało takie wyróżnienie dzięki potwierdzonemu sukcesowi technologii oraz zorientowaniu na Klienta

Nasza spółka z branży IT Solutions - getsix Services Sp. z o.o. będąca częścią Grupy getsix® - zdobyła kompetencje Silver Hosting w ramach Microsoft Partner Network prezentując swoje umiejętności spełniania wciąż zmieniających się potrzeb Klientów Microsoft we współczesnym, dynamicznym środowisku biznesowym. W celu zdobycia kompetencji Silver Microsoft, potencjalni partnerzy muszą przejść serię testów potwierdzających poziom znajomości technologii, dostarczyć referencje od Klientów oraz muszą zatrudniać lub współpracować z wymaganą liczbą certyfikowanych specjalistów Microsoftu, którzy posiadają umiejętności związane z nowymi technologiami odpowiednimi dla danej kompetencji. (więcej)

Zainteresowanie usługami getsix® wzrasta!


Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, iż grono naszych Klientów powiększyło się o 9 kolejnych firm.

  • Firma konsultingowa specjalizująca się wdrażaniem rozwiązań w zakresie wyceny, oceny ryzyka oraz efektywności, od dekady z sukcesem działająca w sektorze finansowym
  • Ekspert w dostawie innowacyjnych urządzeń służących do podnoszenia i wspomagania prac montażowych, oferująca m.in. mini żurawie, podnośniki próżniowe
  • Przedsiębiorstwo zagraniczne, zajmujące się transportem i przetwarzaniem odpadów szklanych
  • Globalny lider w rozwoju i produkcji wysokiej klasy naukowych aparatów cyfrowych do zastosowań badawczych, przemysłowych i rządowych
  • Firma z rynku polskiego specjalizująca się w stylizacji i dekoracji wnętrz
  • Znany na niemieckim rynku producent wysokiej jakości tkanin z nowoczesnym wzornictwem i wielofunkcyjnym wykończeniem
  • Polska spółka zajmująca się dystrybucją paliw
  • Przedsiębiorstwo budowlane, świadczące swe usługi na wszystkich kontynentach
  • Międzynarodowa firma oferująca produkty chroniące przed wyładowaniami elektrostatycznymi

Informacje o zmianach w zespole getsix®


Informujemy Państwa, iż zespół naszych pracowników stale się powiększa. W kwietniu oraz maju dołączyło do nas 4 nowych specjalistów.

Miło jest nam przedstawić 3 nowe Panie, które zasiliły szeregi naszych specjalistów w getsix® Poznań:

Roksana Trafna - jako Starsza Księgowa
Magdalena Lorenc - jako Młodsza Księgowa
Anita Suwała - jako Account Manager

Do getsix® Wrocław dołączyła pani Karolina Becker na stanowisko Starszej Księgowej.

Działania te mają na celu pomóc getsix® w dalszym świadczeniu usług najwyższej jakości dla wszystkich naszych Klientów.

Więcej o getsix®


Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nasz najnowszy informator na temat usługi "getsix® Mobile Extranet dla iPhone’a i iPada". Informator jest dostępny w formacie PDF:

Fakty i liczby


Stan poniższych wartości z dnia 4 czerwca 2014 r.

Wywiad z pracownikiem getsix®


Katarzyna Ryniewicz-Zaraś – Office Manager / Customer Relations Manager

Katarzyna jest cenionym pracownikiem w zespole getsix® od ponad 17 miesięcy.

Jaka jest Pani rola w getsix®?
Od stycznia 2013 zatrudniona jestem na stanowisku Manager Biura i Opiekun Klienta w getsix® Warszawa. Dwoistość stanowiska jest nie lada wyzwaniem gdyż łączy w sobie koordynację pracy biura oraz bezpośrednią obsługę nowych i obecnych Klientów. Zadanie niełatwe ale jednocześnie wymagające dobrej organizacji i umiejętności planowania, obie te cechy staram się doskonalić każdego dnia.

Co lubi Pani najbardziej w pracy w getsix®?
Różnorodność zajęć oraz możliwość samodzielnego organizowania sobie priorytetów wedle wcześniej wyznaczonych standardów.

Czy chciałaby się Pani podzielić z nami uwagami przekazanymi od obecnych lub potencjalnych Klientów?
Nasi Klienci cenią sobie kompleksowość naszych usług, możliwość zdania się na nasze doświadczenie i ekspertyzę, traktują nas jak swoich zaufanych partnerów biznesowych. Chwalą sobie również nasze wybieganie naprzeciw ich oczekiwaniu, niejako odpowiadanie na pytania, których jeszcze nie zadali. Cieszy ich także bezpośredni kontakt oraz łatwość dostępu do swoich Opiekunów.

Gdyby mogła Pani być przez jeden dzień kimś innym, kim chciałaby Pani być i dlaczego?
Od zawsze moją pasją były konie, ich siła, piękno i szlachetność oraz harmonia a co najważniejsze ich nadnaturalna umiejętność wyczuwania naszych nastrojów, lęków oraz chęć zgrania się z biciem naszego serca. Pamiętam, że po przeczytaniu książki "Zaklinacz koni" a potem po obejrzeniu filmu pod tym samym tytułem chciałam zostać właśnie zaklinaczem koni.

Jeśli znalazłaby się Pani na bezludnej wyspie, jakie 3 osoby chciałaby Pani mieć przy sobie?
Moją najbliższą rodzinę i po jednym koniu dla naszej czwórki, tak abyśmy mogli objechać całą wyspę wzdłuż i wszerz.

Prawo podatkowe


Samochód w firmie – zmiany w rozliczaniu VAT od 01 kwietnia

Od 1 kwietnia 2014 r. obowiązują nowe zasady odliczania i rozliczania VAT od wydatków dotyczących pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony. (więcej)

Księgowość


Data wystawienia faktury przy dostawie towaru

Faktura powinna zawierać m.in. datę wystawienia oraz datę dokonania lub zakończenia dostawy towarów bądź wykonania usługi lub datę otrzymania zapłaty, o której mowa w art. 106b ust. 1 pkt 4 ustawy o VAT (Dz. U. z 2011 r. nr 177, poz. 1054 ze zm.), o ile taka data jest określona i różni się od daty wystawienia faktury. (więcej)

Gospodarka i polityka


Rozwój handlu detalicznego według branż

W okresie od stycznia do lutego 2014 polski handel detaliczny wykazał następujący rozwój sprzedaży: pojazdy mechaniczne +11,8%, paliwa – 6,9%, produkty spożywcze, napoje i wyroby tytoniowe – 0,3%, lekarstwa i kosmetyki – 1%, odzież i obuwie – 5,4%, meble, sprzęt gospodarstwa domowego i elektronika domowa – 6% oraz prasa i książki – 0,3%. W pozostałych grupach towarów sprzedaż wzrosła o 7,2%. (więcej)

Polska zainwestuje 23 miliardów złotych w energetykę

Do roku 2025 Polska postanowiła zainwestować w energię kwotę 23 miliardów złotych. Informację o tym fakcie podał minister gospodarki Janusz Piechociński i przewiduje przy tym oszczędności w wysokości 500 megawatów. (więcej)

Polska najbardziej atrakcyjnym krajem Europy Środkowej i Wschodniej dla zagranicznych inwestorów

Polska po raz kolejny zdeklasowała wszystkie państwa Europy Środkowej i Wschodniej pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Zdobywając 4,67 punków z 6 możliwych Polska wyprzedziła Czechy i Słowację. (więcej)

Możliwości wsparcia finansowego dla inwestorów zagranicznych w Polsce, w okresie: 2014-2020

Obecnie w Polsce rozpoczyna się wrażenie nowych wieloletnich ram finansowych na lata 2014-2020. Do dyspozycji będą znaczne środki na wsparcie wielu sektorów gospodarki. (więcej)

Dane z polskiego rynku

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Warszawie w dwóch pierwszych miesiącach 2014 polski eksport wzrósł o 3,5 procent, do 25,3 mld euro. (więcej)

Nasze lokalizacje


Profil


Strony internetowe


Odwiedź nas


Publikacje


Nasze członkostwa


Nasze partnerstwo


Nasze certyfikatyWskazówka:

Aby zapobiec usuwaniu Newslettera przesłanego od getsix Group przez Państwa filtr antyspamowy, prosimy Państwa o zapisanie adresu nadawcy, który został użyty w niniejszym e-mailu do Państwa kontaktów e-mailowych. Proszę poniżej kliknąć „Odpowiedz” a następnie kliknąć na adres e-mailowy prawym przyciskiem myszki.

Ochrona danych osobowych:

Dane osobowe abonenta są przetwarzane przez getsix Group zgodnie z obowiązującymi przepisami, getsix Group zobowiązuje się do nie przekazywania ich osobom trzecim. Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883) abonenci niniejszego Newslettera posiadają pełny wgląd do swoich danych osobowych oraz możliwość ich aktualizacji.

Wykluczenie odpowiedzialności:

Niniejszy Newsletter nie zastępuje porady prawnej odpowiedniej dla pojedynczych przypadków. Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie informacji z broszury w pojedynczych przypadkach.

Zachowanie poufności:

Zawartość niniejszego e-maila jest poufna. Wiadomość jest przeznaczona wyłącznie dla jej adresata. Jeśli nie jest Pan/i adresatem niniejszej wiadomości, informujemy, że jej rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze jest zabronione. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie nadawcy o fakcie jej otrzymania oraz usunięcie wiadomości bez otwierania załączników. Dziękujemy za kooperację w tej kwestii.

Copyright © 2014 by getsix®. All rights reserved. | Rezygnuję | Zmień ustawienia.