Copy
Podívat se na poštu ze Lhoty ve webovém prohlížeči
Krásné ráno v novém roce,
 
zdá se mi téměř nemožné, že už uběhlo 5 let od chvíle, kdy jsem na koleni navrhovala logo Mojí Lhoty. Pronajala si malý sklad, koupila bazarové lednice, ojetému pick-upu nechala natisknout nový kabát, objížděla farmy a rozvážela nákupy. Ve skladu byla hrozná zima, aby se mi nezkazila zelenina a v noci jsem nemoha spát, protože jsem se bála, že něco neobjednám. 
Zdá se mi nemožné, že jsem ty začátky vydržela, s jasnou vizí a touhou. S myšlenkou, že dělám dobrou a prospěšnou věc. To, že Moje Lhota stojí - a nejen to - že se neustále rozrůstá - je pro mě tou největší odměnou.
Když mi elektrikář předělával pojistky, říkal, že je to zbytečné, že "nevydržím dýl jak dva měsíce". Ráda bych poděkovala těm, kteří společně dokázali, jak moc se mýlil.
Moje Lhota se stala místem, kam chodí lidé, kterým není jedno, z jakého zdroje je jídlo, které jíme. Občas slýchám, že si tam chodí odpočinout, což je důkazem toho, že společně s lidmi, kteří ve Lhotě pracují, děláme dobrou práci. 

Mám z toho fakt radost a těším se na setkání!

S vděčností,
Tereza Hátleová

NÁKUP POMÁHÁ

 
V chlaďáku, který nám nadělil Ježíšek, najdete nově Dobroty s příběhem. Nákupem jejich nakládaných sýrů (doporučuji zkusit třeba hermelín s brusinkami) podporujete sociální podnik, který dává zaměstnávání lidem s postižením v Davli. Více o projektu zde.

NOVINKY


Rozšířili jsme nabídku bio mléčných produktů o výrobky z Biofarmy Vavřinec. Konečně tak můžete ochutnat domácí cottage nebo žervé, které nám dosud v nabídce chybělo. V sýrařském sklepě na farmě několik měsíců zraje také oceňovaný sýr Sv. Barbory. To chci!
 

POKLADNA

 
Od ledna najíždíme na nový pokladní systém Dotykačka, který by měl zrychlit odbavení nákupů a díky zákaznickému displeji vám dá možnost kontroly markováných položek. Ze začátku to pro nás bude asi nezvyk, mějte s námi prosím trpělivost.

ESHOP


E-shop www.mojelhota.cz pořád jede. Většinu nákupů zvládneme odbavit tentýž den. Navíc na jeho stránkách vidíte vždy aktuální stav zboží, takže si můžete zkontrolovat dostupnost vašich dobrot z pohodlí domova. Kurýr Vojta na to šlápne opět od 4. 1., kdy se vracíme k běžnému provozu.
Děkujeme, že nákupem v Mojí Lhotě podporujete rodiny jihočeských farmářů a výrobců.
DO ESHOPU
Facebook
Instagram
www.mojelhota.cz
Email
Copyright © 2022 Moje Lhota s.r.o. All rights reserved.

Nechcete dostávat email s novinkami z Mojí Lhoty?
Sice nám to bude líto, ale jasně, že se můžete odhlásit z odběru.


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Moje Lhota · Raisova 806/3 · PRAHA 6 160 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp